czwartek, 22 grudnia 2016

"Sprawiedliwości stało się zadość" czyli zemsta w Ankarze...

Z bloga RAM..."Karłow nie był dyplomatą, ale żołnierzem. Dlatego też, jego śmierć w galerii sztuki w Ankarze jest tym samym, czym śmierć podczas walk pod Aleppo..."
"Musimy dowiedzieć się, kto jest zleceniodawcą"  – tak Putin skomentował zabójstwo ambasadora  Karłowa w Ankarze. Mając za sobą przeszłość agenta wywiadu – Putin w mninimalnym stopniu nie wierzy w "spontanicznego samotnego zabójcę". Również Żyrynowski powiedział, że była to  "operacja false flag Zachodu", a Puszkow – że "mamy do czynienia z akcją zaplanowaną, za którą stoją elementy służb NATO"...Zleceniodawcy zabójstwa w Ankarze podpisali się

I mandanti di Ankara.Hanno lasciato la firma.
http://www.maurizioblondet.it/mandanti-ankara-lasciato-la-firma/

 Maurizio Blondet    22 grudzień 2016    tłum. RAM

"Musimy dowiedzieć się, kto jest zleceniodawcą"  – tak Putin skomentował zabójstwo ambasadora  Karłowa w Ankarze. Mając za sobą przeszłość agenta wywiadu – Putin w mninimalnym stopniu nie wierzy w "spontanicznego samotnego zabójcę". Również Żyrynowski powiedział, że była to  "operacja false flag Zachodu", a Puszkow – że "mamy do czynienia z akcją zaplanowaną, za którą stoją elementy służb NATO".

Żadna włoska gazeta nie przytacza tych oskarżeń. Przekonują nas, iż chodzi o pojedynczego wariata, chociaż informacje nie pochodzą bynajmniej z tzw. spiskowych stron internetowych, ale z brytyjskiego  The Independent.

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/russia-ambassador-shooting-turkey-nato-security-services-andrey-karlov-a7485296.html

Także  Scott Bennett  - Amerykanin, "fachowiec" w temacie – ex oficer  U.S. Army 11th Psychological Operations Battalion– stwierdził na gorąco:  "To jest typowa reakcja elementów trzeciej strony - (third party elements), takich jak izraelski Mossad i Netanyahu, albo innych autentycznych sympatyków ISIS- u - po to by rozluźnić współpracę między Rosją i Turcją".

'Israel, ISIL plotted Russian envoy's assassination in Turkey'
http://www.presstv.ir/Detail/2016/12/21/500815/US-Russia-Turkey-ambassador-Scott-Bennett

Scott Bennett
https://wikispooks.com/wiki/Scott_Bennett

(…) Przypominam, że plany gangsterskich zabójstw Rosjan zostały bez żadnego skrępowania przedstawione przez  Michaela Morell'a – byłego szefa CIA.

Clinton / Morell : ”Make Russia Pay a Price”Powodem zabójstwa jest afront, jakiego doświadczył niedawno Waszyngton

(…) Rokowania w sprawie Syrii pomiędzy Rosją, Turcją i Iranem – przygotowane przez Putina – odbyły się w Moskwie, ale USA nie zostały do nich zaproszone. W Waszyngtonie odebrano to jako zniewagę, być może również Netanjahu obraził się, że nie mógł w nich uczestniczyć.

Dlatego też "amerykańskie" środowiska neocon nie są wstanie ukryć ich radości z zabójstwa ambasadora Karłowa.

Artykuł - pełen niewiarygodnej nienawiści i brutalności – jaki ukazał się na łamach  New York Daily News zaczyna się od słów: 
"Nie płaczemy po lokaju Putina".

Następnie jego autor  Gersh Kuntzman napisał:  

"Jako człowiek Putina w Turcji – Karłow reprezentował sobą zbrodnie wojenne popełnione przez dyktatora - zbrodniarza i ciemiężyciela kraju. Karłow był ludzkim wcieleniem dyrektyw nakazujących użycie bomb 'bunker buster' - uśmiercających dzieci,  myśliwców  bombardujących i unicestwiających całe miasto. (Putin)pomógł syryjskiemu szaleńcowi Assadowi w realizacji masakry setek tysięcy ludzi, a ponadto zarządził agresje na ratowników z ONZ (sic). Sprawiedliwości stało się zadość".

Gersh Kuntzman 
https://encyclopediadramatica.se/Gersh_Kuntzman


Wypowiedź Kuntzmana można zakwalifikować jako delirium, rzężenie pełne wściekłości i nie do pohamowania. Zaś czytelnicy, obdarzeni uchem wyczulonym na talmudyczne tony, z pewnością już zorientowali się w sprawie - Gersh Kuntzman, należy do wiadomej "kultury".  

Co więcej -  zabójstwo ambasadora Karłowa – skojarzyło się Kuntzman'owi z  "przypadkiem Ernsta vom Rath'a, niemieckiego, nazistowskiego dyplomaty przebywającego we Francji, który w roku 1938 został zastrzelony przez żydowskiego studenta"

Ernst vom Rath
https://en.wikipedia.org/wiki/Ernst_vom_Rath

Herschel Grynszpan
https://en.wikipedia.org/wiki/Herschel_Grynszpan

Gersh Kuntzman pisze:

"Podobnie jak Karłow – również Rath był oficjalną twarzą odbywającego się bestialstwa – w jego przypadku będącego ludobójstwem i antysemityzmem - oraz nadchodzącej światowej agresji Adolfa Hitlera. Czy Rath był niewinny? Z pewnością nie. Rath nie tylko poparł ciemiężenie Żydów - uznając je za rzecz konieczną dla rozwitu Niemiec - ale także stał u boku Hitlera i w żaden sposób nie próbował zatrzymać go, podczas gdy ten pochłaniał Europę".

 Kuntzman ujada dalej:

"Praca Karłowa w Turcji powinna była skupić się na łagodzeniu okrucieństw popełnianych przez Rosję w Syrii a także na rosyjskich wtargnięciach do samej Turcji (kłamstwo – bezczelne i bezwstydne, typowe dla "kultury", do której należy autor artykułu). Tak więc zadaniem Karłowa było normalizowanie Putina".

"Biorąc pod uwagę tę jego rolę – Karłow nie był dyplomatą, ale żołnierzem. Dlatego też, jego śmierć w galerii sztuki w Ankarze jest tym samym, czym śmierć podczas walk pod Aleppo. Również zabójca Karłowa był żołnierzem – zwróćcie uwagę na to, co piszę – nie był terrorystą ale żołnierzem. Terroryści mordują niewinnych ludzi podczas kiermaszów świątecznych albo uderzają samolotami w wieżowce. Żołnierze natomiast zabijają innych żołnierzy".

Praktycznie rzecz biorąc, jest to podpis "Ysroel'a" pod zabójstwem Karłowa, razem z charakterystycznym dla niego talmudycznym samo-uniewinnieniem, mającym miejsce zawsze tam, gdzie "Ysroel" narusza jakiś filar europejskiego prawa powszechnego, tj. zasad cywilizacji łacińskiej. (...)

Właścicielem gazety, dla której pisze Gersh Kutzman jest Mortimer Zuckerman – bedący nie tylko żydowskim miliarderem i sponsorem Hillary Clinton, ale także osobnikiem, który co najmniej raz zorganizował tajne spotkanie amerykańkich prawników i bogaczy -  by razem zastanowić się nad tym, w jaki sposób  "śmierć kandydata na prezydenta USA mogłaby unieważnić wybory"  – tj. w jakim momencie śmierć Donalda Trumpa byłaby najskuteczniejsza by utrzymać przy władzy Baracka Obamę.

Mortimer Zuckerman
https://en.wikipedia.org/wiki/Mortimer_Zuckerman

Źródło: http://ram.neon24.pl/post/135872,sprawiedliwosci-stalo-sie-zadosc-czyli-zemsta-w-ankarze

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze