czwartek, 16 kwietnia 2015

Kowal banderowskiego losu...
Znalezione w Gajówce Maruchy...
Kim jest Pawlo Kowal...?

Paweł Kowal – znany polityk żydowskiego pochodzenia wywodzący się z PiS, eurodeputowany, dyżurny medialny dyplomatołek, neobanderowiec, rusofob, syjonista i rodzony brat pedofila Grzegorza K. (link)Wczoraj w programie „Świat się kreci” na TVP1 wystąpił Paweł Kowal, pojawia się zawsze gdy trzeba skrytykować Putina, szczuć Polaków na Rosję, wychwalać ukraińskie aspiracje europejskie, bronić syjonistycznych interesów pod pozorem walki o dobro Polski. Tematem wczorajszej rozmowy (18.02.2015) były nielegalne więzienia CIA i związane z tym odszkodowania jakie Polska będzie musiała wypłacić dwóm więźniom, którzy zdaniem Trybunału w Strasbourgu nie są terrorystami i byli przetrzymywani w Polsce nielegalnie, byli tutaj więzieni i torturowani (łamanie praw człowieka i pogwałcenie prawa międzynarodowego).

Paweł Kowal wypowiada w programie takie zdanie: „wczoraj w Libii terroryści zabili chrześcijan koptyjskich z Egiptu, a dzisiaj Trybunał w Strasbourgu wypłaca terrorystom odszkodowanie” – typowo zakłamana żydowska retoryka i manipulacja, łączenie ze sobą dwóch odrębnych faktów, zdarzeń, które pozornie łączy zjawisko godne społecznego potępienia – terroryzm.

Drogi Kowalu – chciałbym zapytać co ma piernik do wiatraka? Co wspólnego z mordowaniem na plaży koptyjskich chrześcijan przez przedstawicieli państwa islamskiego sponsorowanego na początku swej działalności przez USA, ma dwójka obcokrajowców więzionych i torturowanych w Polsce w nielegalnych więzieniach CIA? Czy ci więzieni nielegalnie w Polsce i jak się okazało niesłusznie (według Trybunału w Strasburgu nie mieli oni nic wspólnego z Al Quaidą ani terroryzmem – nie wiem czy Trybunał ma rację ale Kowal jakoś nigdy wcześniej nie kwestionował wyroków tego Trybunału), nie mają prawa do walki o odszkodowanie, przywrócenie dobrego imienia, rehabilitację? Nawet jeśli byli terrorystami, to sąd musi im to udowodnić, jeśli nie ma na to dowodów to nie można ich skazać, a co dopiero nielegalnie więzić i torturować – o ile pamiętam nadal obowiązuje domniemanie niewinności.

Chciałeś kolejny raz udać polskiego patriotę, który nie zgadza się na wypłatę odszkodowań dla rzekomych terrorystów przez państwo polskie, chciałeś zapewne pokazać jakie to masz wielkie jaja kwestionując wyrok Trybunału w Hadze, chciałeś zapewne zagrać na uczuciach widzów przywołując wstrząsające wydarzenie jakim jest egzekucja chrześcijańskich koptów na plaży w Libii. Może inni nabrali się na twoje prymitywne aktorstwo, manipulacyjna retorykę, ale nie ja.

Jestem zbulwersowany, że nikt w studio nie wytknął Tobie od razu twego bezczelnego kłamstwa, manipulacji, próby zrównania ofiar z katami i terrorystami. Moim zdaniem ktoś niesłusznie uwięziony, torturowany, oskarżony bezpodstawnie, bez dowodów nawet o zbrodnie najgorszego kalibru jest również ofiarą terroryzmu, tym razem terroryzmu państwowego reprezentowanego przez USA (członków CIA, którzy więzili i torturowali) i Polskę (premier Miller zezwala obcemu mocarstwu na więzienie i torturowanie ludzi na terenie Polski).

Czy obywatel islamski, który niesłusznie zostanie oskarżony o jakiekolwiek przestępstwo, małego bądź dużego kalibru (kradzież sałatki w Tesco lub podłożenie bomby w metrze) może być zrównany z prawdziwymi terrorystami, którzy naprawdę mordują i dokonują zamachów. Zdrowy rozsądek podpowiada mi, że nie, ale ty chyba uważasz inaczej skoro formułujesz tak perfidne zdania.

Czy jesteś aż tak prymitywny żeby nie wiedzieć o tym, że wielu ludzi na całym świecie odsiaduje wyroki, będąc skazanymi za czyny, których nie popełnili? Czy nigdy nie słyszałeś o tym, że w twoich ukochanych Stanach Zjednoczonych ludzie siedzieli nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt lat za morderstwo, którego nie popełnili? Kiedy prawda wychodziła na jaw (został np. odnaleziony prawdziwy morderca albo znaleziono dowody na to, że zbrodni jednak nie dokonał uwięziony) ludzie ci domagali się od państwa wielkich odszkodowań, często były one liczone w milionach dolarów i te odszkodowania uzyskiwali.

Nie wiem kto powinien wypłacać odszkodowania tym niesłusznie więzionym w Polsce, USA czy Polska. O ile odszkodowania w postaci comiesięcznego dodatku do emerytur, które mamy wypłacać Żydom – ofiarom holocaustu uważam za rabunek Polaków i bezpodstawne roszczenia (byliśmy wtedy również ofiarami nazizmu a to, że zbrodnie były na naszym terenie nie oznaczają, że w jakikolwiek sposób byliśmy za nie odpowiedzialni (poza tym trudno mówić o istnieniu państwa polskiego w latach 1939 – 1945 skoro byliśmy Generalną Gubernią i rządy były sprawowane przez hitlerowców takich jak Hans Frank), to co do wypłaty odszkodowań przez Polskę dla więźniów ze Starych Kiejkut można znaleźć racjonalne argumenty – zgodę na tajne więzienia wyraził prezydent i premier istniejącej RP (można się spierać czy państwa suwerennego czy jak twierdzi były minister MSWiA państwa teoretycznego). Sam fakt, że Amerykanie uzyskali zgodę na tego typu działalność świadczy o tym, że chyba Sienkiewicz prawdopodobnie miał rację. Nie jestem z tego zadowolony, że jako podatnik będę musiał złożyć się na odszkodowanie. Najchętniej kosztami tych odszkodowań obciążyłbym byłego premiera L. Millera i byłego prezydenta A. Kwaśniewskiego. To oni w tajemnicy przed społeczeństwem podjęli taką decyzję, a teraz polski podatnik ma ponosić konsekwencje ich decyzji (na razie finansowe – wypłaty odszkodowań, a w przyszłości mogą to być np. zamachy organizowane przez członków państwa islamskiego w odwecie za prześladowania i torturowanie muzułmanów w Polsce).

Dziwne, że mamy tyle służb ABW, CBA, CBŚ, a jakoś nikt nie mówi o odpowiedzialności karnej jaką powinni ponieść Miller z Kwaśniewskim. Nie obchodzi mnie czy obaj ci panowie wyrazili zgodę na tajne więzienia CIA za grube miliony, łapówki czy też zrobili to w imię dopieszczania naszego największego „sojusznika” i polityki robienia laski za darmo USA, na czym zna się najlepiej obecny marszałek, był szef MSZ Radosław Sikorski. Jeśli wzięli oni łapówki to znaczy, że są chciwymi, sprzedajnymi dziwkami, które dla pieniędzy są gotowe narazić Polskę na największe niebezpieczeństwa. Jeśli natomiast Amerykanie uzyskali zgodę na te tajne więzienia za darmo, to świadczy to o nich jeszcze gorzej – oznacza to, że są cichodajkami i darmodajkami jednocześnie – do tego typu prostytutek mogę przyrównać Leszka i Olka, panów, których ponoć łączy szorstka przyjaźń.

Tych panów stać na wypłatę odszkodowań, należą do zamożnych, zwłaszcza Kwaśniewski, który zgromadził wielomilionowy majątek, ma przyjaciół wśród żydowskich oligarchów takich jak Wadim Rabinowicz czy Wiaczesław Kantor. W spłacie odszkodowań mógłby pomóc Kulczyk, który w ramach wdzięczności za zostanie oligarchą, udział w złodziejskich prywatyzacjach i za autostrady wypłaca naszemu naczelnemu menelowi RP Olusiowi cierpiącemu na chorobę filipińską pięćdziesiąt tysięcy PLN miesięcznie.

Autor tekstu- Łukasz Jóźwiak
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze