wtorek, 14 kwietnia 2015

Blokada Polski

TVN, TVP, Szechter i Sakiewicz, oraz inne mainstreamowe media w jednej linii pracują nad zrobieniem „putinowskiej prowokacji” w Polsce. Sprawa dotyczy przejazdu przez odcinek Polski rosyjskich motocyklistów jadących uczcić pamięć radzieckich żołnierzy w Niemczech.
 Polskie państwo nie ma prawa zakazać przejazdu Rosjan przez swoje terytorium. Prawa tego, bowiem Polska zrzekła się podpisując „Układ z Schengen” i „Traktat Lizboński”, jadąc, więc do Niemiec, wszelkie sprawy formalno prawne Rosjanie załatwiać będą z tym krajem. Blokada, więc przejazdu Rosjan, może oznaczać złamanie przez Polskę szeregu umów międzynarodowych, na czym nie tylko Putinowi, ale całemu zachodowi może szczególnie zależeć, bo raz, że Polacy napadając na obywateli Rosji dopuściliby się agresji wobec niej, co zwalniałoby NATO od pozorów pomocy Polsce w przypadku wojny z Rosją, a dwa, oznaczałoby wymówienie Polsce szeregu układów związanych z przynależnością do UE. Oczywiście nagonka na Polskę, jako kraj „neonazistowski” i „rasistowski” odbyłaby się ku uciesze Niemiec, zawsze mogliby zilustrować swoje newsy zdjęciami polskich polityków z majdanu, gdy robili sobie fotki na tle swastyk i wykrzykiwali pozdrowienia szowinistów ukraińskich.
 Cieszy mnie rozsądna postawa uczestników Rajdu Katyńskiego, którzy zapowiedzieli eskortować Rosjan przez Polskę i na których obecnie TVN i GP przeprowadza kampanię oszczerstw. Ludzie ci, wielokroć byli wspierani przez Nocne Wilki w czasie Rajdów Katyńskich, a Wilki składali wieńce pod pomnikiem gen. Andersa w Polsce i pomagali Polakom jadącym do Rosji by uczcić zamordowanych przez komunistów rodaków.
  Proponuję patrzeć jak działa propaganda i z uwagą wsłuchać się w prawdziwe słowa przywódcy Nocnych Wilków i ich kontekst ukryty między wierszami:"akcja zapewne nie podoba się potomkom tych Polaków, którzy byli policjantami i nadzorcami w gettach żydowskich" (niezależna)
 Blokada przejazdu Wilków skutkować może blokadą międzynarodową Polski.

lju(Wpis Testowy)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze