środa, 15 kwietnia 2015

Cztery bardzo dobre pytania...Bloger Marx 8888 z neonu24 zadał cztery bardzo dobre pytania, myślę, że skierowane głównie do obłąkanych pretorian Sakiewicza i fanatyków Prezesa z Żoliborza...jeszcze nie jest za późno aby przejrzeli na oczy...cytuję : 

Zadaję cztery proste pytania. Niech każdy odpowie na nie sam...1. Czy nikogo nie zaciekawił fakt, że kiedy Bronisław K swoją wizytą i przemówieniem w banderowskim parlamencie faktycznie zrobił największą gafę w swojej karierze żadna z postaci kandydujących na urząd prezydenta nie wykorzystała sytuacji? Żaden z kandydatów nawet słowem nie zająknął się o tym, że tego samego dnia banderowcy gloryfikowali morderstwa na Polakach. Nie słychać protestów opozycji i wielkich humanistów tzw. obrońców narodu.

2. Czy nie jest paradoksem, że więcej mówi się o tym, że 40 rosyjskich motocyklistów wjedzie do Polski niż o tym, że Pawlo Kowal ( vel. Paweł Kowal) popełnił przestępstwo ścigane polskim prawem i to na oczach wszystkich widzów bardzo mądrej telewizji TVN 24? Gloryfikując w ww. wymienionej telewizji organizacje UPA łamie były poseł artykuł 256 § 1 Kodeksu Karnego:

Cyt., „Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”.

3. Czy Polska stała się już tak nieogarniętym krajem, że w imię nienawiści do Rosjan pozwala się łamać polskie prawo?

4. I na koniec. Gdzie w tej całej sprawie zapodział się IPN?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze