środa, 1 lutego 2017

Rozwój sieci żydowskich aptek Super-Pharm może zostać zablokowany w Polsce...

Tzw chazarzy z Izraela zwani dla niepoznaki żydami utyskują, że w Polsce może zostać zablokowana ekspansja aptek...co ciekawe, Super-Pharm  (bo o tej sieci mowa) ma w Polsce 68 oddziałów, a chce jeszcze. Zyski wypracowywane w Polsce pozwalały na zrównoważenie kosztów w Izraelu z powodu wzrostu płacy minimalnej...

No i to dosyć dobra wiadomość...jak czytamy na stronie haaretz http://www.haaretz.com/israel-news/business/1.765697?v=ED9ADBAC8FE66872E6177EC641632798 prawo w Polsce nie pozwalałoby na otworzenie więcej niż czterech oddziałów.


Ustawa ograniczy ekspansję sieci aptek Super-Pharm do posiadania nie więcej niż cztery oddziały. Sieci, które już posiadają więcej niż cztery oddziały nie będą mogły otwierać nowych oddziałów.

Dodam, jak podaje strona haaretz, że łączny obrót sieci w 2015 roku był na poziomie 5,35 mld szekli, w tym 800 mln szekli przychodów z Polski.

Teraz pytanie...czy pan Maliniak, może do spółki z Broszką w te pędy pojadą do Izraela się tłumaczyć co też to polskie goje w Polin odpieprzają? A może Prezes z Żoliborza wywinął okonia?

W każdym bądź razie wiemy do kogo należy Super-Pharm, wiemy, że omijając szerokim łukiem te miejsca potencjalnie dbamy o swoje finanse i zdrowie...
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze