poniedziałek, 13 lutego 2017

Marine, kippah i podwójne życie francuskich Żydów...

Z bloga RAM..."Niech Żydzi noszą kapelusze. A mnie pozwólcie dokończyć importowania–eksportowania oszustw – w moim spójnym rasowo kraju – zgodnie współpracując tak z dandysem z Waszyngtonu, jak i z moim perfidnym sponsorem ze Wszechrusi..." (…) We wtorek – podczas debaty wyborczej relacjonowanej przez kanał  France 2,  Marine Le Pen – przedstawiając swój w 100 % suwerennościowy program – powiedziała, że jeżeli zostanie wybrana, poprosi wszystkich francuskich Żydów posiadających podwójne obywatelstwo –  aby dokonali wyboru...


Marine Le Pen "chce zabronić francuskim Żydom posiadania paszportu izraelskiego". (...)

 
 
 
La Le Pen “vuol negare il passaporto israeliano agli ebrei francesi”. Rabbia di Giuliano Ferrara.
 
 
 
Maurizio Blondet        11 luty 2017          tłum. RAM
 

 
 
 
 (…) We wtorek – podczas debaty wyborczej relacjonowanej przez kanał  France 2,  Marine Le Pen – przedstawiając swój w 100 % suwerennościowy program – powiedziała, że jeżeli zostanie wybrana, poprosi wszystkich fancuskich Żydów posiadających podwójne obywatelstwo –  aby dokonali wyboru.

 
Marine dodała:

 
"Izrael nie jest państwem europejskim, a ja jestem przeciwna podwójnej narodowości tam, gdzie w grę wchodzą kraje poza-europejskie".(...)

 
"Horror!  Le Pen dyskryminuje biednych Żydów! – wyeksplodowali gospodarze programu, na co Le Pen ze spokojem odparła:  - "Przecież ja nie Żydów proszę o wybranie narodowości ale Izraelczyków".

 
 
Po czym sprecyzowała:

 
"Co nie oznacza, że jeżeli nie wybiorą oni narodowości francuskiej będą zmuszeni do wyjazdu z Francji. Francja jak najbardziej jest w stanie gościć ich na własnej ziemi – także przez długi okres czasu – pod warunkiem jednak, że będą szanować prawo i  wartości francuskie".

 
 
Święte słowa!

 
 
Tym bardziej, że sierżant izraelski, sfilmowany 24 marca 2016 w Hebronie - podczas gdy strzałem w głowę dobijał rannego już i leżącego na ziemi Palestyńczyka - jest obywatelem francuskim o nazwisku  Elor Azaria – i został uznanym winnym przez sąd izraelski 4 stycznia 2017.

 
 
Extrajudicial killing in broad daylight – Hebron – March 2016
 
Israeli soldier Elor Azaria convicted over Hebron death (artykuł zawiera kilka video)
 
 
 
 
 
Z tego powodu kwestia podwójnej narodowości jest we Francji dość ważna. Jest bowiem we Francji wielu takich, którzy jadą na wojenne wakacje do Izraela, po to by pozabijać trochę Palestyńczyków, po czym wracają, działają jako aktywiści francuskich partii lewackich i na nie głosują.  
 

 
 
Wśród członków wspólnoty żydowskiej krąży spora ilość plakatówi – zaproszeń w stylu:  "Zaofiarujcie trochę waszego czasu Tsahal'owi  (armii izraelskiej) !".
 
Ochotnicy cudzoziemcy, którzy pragną zaangażować się u boku sławetnej armii izraelskiej mają do dyspozycji co najmniej 5 programów. By być zaakceptowanym, wystarczy być Żydem. (...)
 
 
Israel Defense Forces – Tsva ha-Hagana le-Yisra'el
 
 
 
Program  Sar-El werbuje nawet 16-latków, obiecując im 3 tygodniowy pobyt w bazie wojskowej, a podczas jego trwania (jak przedstawia to projekt) – uczestnicy zajmują się przygotowywaniem posiłków dla żołnierzy, apteczek pierwszej pomocy, czyszczeniem sprzętu wojskowego i czynnościami im podobnym.

 
 
Sar-El – The National Project for Volunteers for Israel
 
Manifest werbunkowy program Sar-El
 
 
 
 
Kolejny projekt, o nazwie  Marva – werbuje ochotników w wieku 18 – 24 lat, pragnących – jak to określa -  "poznać i spróbować życia w bazie wojskowej" – o czym mówi tym razem bez owijania w bawełnę i uników.

 
 
Marva
 
 
Projekt  Mahal natomiast skierowany jest do mężczyzn w przedziale wiekowym 18 – 23 lat i kobiet do lat 20. Proponuje 18 – miesięczne szkolenie wojskowe we wszystkich rodzajach wojsk, z  wyjątkiem oddziałów specjalnych.

 
 
Mahal IDF Volunteers – Guide & Assistant
 
Godło Mahal'u
 
 
 
Do cudzoziemskich pojedynczych bojowników – pod warunkiem, że są oni Żydami – zwraca się program  Garin Tsabar, proponujący integrację stopniową. Zaczyna się ona od udziału ochotników w kolektywnym życiu w jednym z kibbutz'ów,  a kończy się włączeniem absolwenta do jednostki operatywnej.

 
 
Tzofim Garin Tsabar
 
 
 
Program  Atouda  jest natomiast przeznaczony dla studentów szkół wyższych. Oferuje on najpierw kontynuowanie nauki w szkole izraelskiej jedynie podczas wakacji w Europie, a następnie już w sposób ciągły. W tym przypadku siły zbrojne Izraela dają 2080 euro rocznie na opłacenie szkoły. Na zakończenie programu jego uczestnicy przechodzą do służby wojskowej na okres 3 lat.

 
 
Według statystyk żydowskich – najliczniejszymi ochotnikami w Tsahal są "Francuzi" (43 osoby), zaś po nich - "Amerykanie".
 
 
Les Français représentent le premier contingent de volontaires dans Tsahal
 
 
 
 
W roku 2016 obliczono, że w Izraelu przebywa 150 000 "Francuzów" (osób posiadających paszport francuski).

 
 
Z tego od 15 000 do 20 000 mieszka na terenach nielegalnych kolonii żydowskich na Zachodnim Brzegu Jordanu – biorą oni zatem bezkarnie udział w rabunku i w prześladowaniach cywilów palestyńskich, a także uczestniczą w zbrodniach wojennych i bezprawnej kolonizacji – po raz kolejny potępionej przez ONZ dnia 23 grudnia 2016.

 
 
Ponadto wspólnocie "wybranej" udało się wprowadzić do francuskich normatyw niszę podatkową, dzięki której darowizny na rzecz izraelskich sił zbrojnych  - tu należy podkreślić, że nie chodzi o Izrael, ale konkretnie o jego armię – są wolne od podatku.
 
Jest to przywilej, którego absolutnie nie posiadają inni obywatele francuscy.

 
 
10 marca  2016 senator   Nathalie Goulet – zakwestionowała tenże wyjątek  fiskalny w liście do sekretarza stanu ds. bilansu. Nie otrzymała jednakże żadnej odpowiedzi od rządu, natomiast "wybrani" zagrozili jej śmiercią. 
 
 
Nathalie Goulet
 
 
 
 
W ten to sposób młodzi "Francuzi" – całkowicie bezkarnie – mogą sobie pozwolić na miesiąc lub trzy lata służby w żydowskich SS – dla dobra Izraela i niewiele ponadto wiadomo na temat ich przedsięwzięć.
 
30 października 2015  Alison Bresson, "francuska" kobieta-żołnierz zabiła na punkcie kontrolnym w Nablusie 19-letniego – Qassem'a Saba’aneh'a i ciężko zraniła 17-letniego Fares'a Al Na’asane – w okolicznościach wyglądających na egzekucję. Później Bresson została zaproszona by zapaliła jedną z 12 pochodni podczas obchodów żydowskiego święta narodowego - Yom Ha'atzmaut.
 
 
 
 
Palestinians killed by Israeli security forces in the West Bank, after operation Cast Lead
 
 
 
 
Latem, w roku 2014 został zabity "Francuz" o nazwisku  Jordan Bensemhoun - przebywający w Izraelu w ramach programu  Mahal. Wydarzenie miało miejsce podczas izraelskiej operacji w  Strefie Gazy.
 
 
 
Dwaj posłowie  Jean-Jacques Candelier  (PCF) i  Pouria Amirshahi  (ex-PS) zapytali rząd Francji – jakie posunięcia prawne zamierza przedsięwziąć w związku z żydowskimi programami dla młodzieży, które określili jako  "przyczyniające się do wzrostu napięć pomiędzy narodami".
 
Ogólnie rzecz biorąc – ustawodawstwo francuskie zabrania obywatelom zaciągania się do obcych sił zbrojnych.

 
 
Ces Français qui tuent sous l’uniforme d’Israël, tandis que le gouvernement de Paris regarde ailleurs
 
 
 
 
Na dzień przed debatą Marine Le Pen  (wiedząc z kim ma do czynienia) spotkała się w Paryżu z Konfederacją Żydów Francuskich i organizacją Przyjaciele Izraela, oraz z jednym z najważniejszych jej popleczników –  Gilbertem Collard – sekretarzem generalnym powołanego ad hoc  Rassemblement Bleu Marine (RBM). Tenże Collard wyjaśnił w telewizji, że kiedy Le Pen stwierdza: "Francja dla Francuzów – to tyle samo, co powiedziałaby – Francja dla Żydów!". Dosłownie.

 
 
Gilbert Collard
 
Le Rassemblement bleu Marine (RBM
 
 
Gilbert Collard : « Quand Marine dit "La France aux Français", c’est la France aux juifs ! » 
 
 
 
 
Marine, rzeczywiście znana jest jako pro-zraelska. (...)

 
 Na koniec, przypisuje się  jej następujące podsumowanie:

 
 
"Niech Żydzi noszą kapelusze (jako że Le Pen chce zakazać również noszenia kippah).
 
A mnie pozwólcie dokończyć importowania – eksportowania oszustw – w moim spójnym rasowo kraju – zgodnie współpracując tak z dandysem z Waszyngtonu, jak i z moim perfidnym sponsorem ze Wszechrusi". (...)
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze