sobota, 7 maja 2016

Rząd PIS jest rządem schyłkowym.

Z bloga Torina...
Rząd PIS jest rządem schyłkowym. Schyłkowym w rozumieniu schyłku unii europejskiej.
Nie spodziewałem i nie spodziewam się po nim wiele.


-Zatrzymanie najazdu poza granicami
-Smoleńsk
Poza tym właściwie stagnacja, która oznacza, że sytuacja wewnętrzna nie będzie się pogarszać...

Ludzie błędnie zakładają często, że "gorzej być nie może". Oczywiście, że może i stagnacja jest już pewnym osiągnięciem...Oczywiście rząd PIS robi sporo żeby mnie rozczarować i zawieść.
Rząd PIS w warstwie werbalnej wykazuje oburzenie, w związku z coraz bardzie napastliwymi i totalitarnymi nakazami wpuszczenia najazdu.
Jednak werbalnej. Cisną się na usta porównania nieprzystojne odnośnie tego krygowania werbalnego. Może nawet seksistowskie.
Gdyż w warstwie merytorycznej, dla mało uważnego obserwatora ulicy jest oczywiste, że ilość pewnej odmiany humanoidów rośnie może nie gwałtownie, ale konsekwentnie i zauważalnie. W tym tych ostentacyjnych. Oprócz humanoidów, których zdradza karnacja, bądź język, zauważa się coraz częściej pingwinizm i workizm. Stosunkowo rzadko chuścizm. Uważny obserwator jest wstanie oszacować, z którą odmianą troglodytyzmu i semityzmu, mamy do czynienia , już po szyku grupy podczas relokacji i metodzie okutania w stadzie. Czasami spotyka się humanoida z jego polką i jednym, dwoma, młodocianymi mieszańcami. Zazwyczaj w wieku jeszcze szczenięcym, zrobionych w ciągu kilku ostatnich lat, 3-5.
Dzieje się tak prawdopodobnie dlatego, że ci humanoidzi nie przyjeżdżają tu na "uchodźcę". Prawdopodobnie mają już wyrobione papiery europejskie w/jako niemiec, belg, holender, francuz, włoch, grek, z Austrii. Bądź weszli w posiadanie samicy z metryką polską.
Oczywiście wobec nich wszystkich "wadze" są całkowicie bezradne. Powtarzam całkowicie. Szczerze mówiąc nie ma nic prostszego na wproszenie się tu, na samice. W krajach skażonych i w dużym stopniu już przejętych, wala się do kilku milionów takich samic, z których większość bardzo chętnie obsłuży starannie humanoida, urodzi mu mieszańca i zostanie jego własnością. Przynajmniej na czas wystarczająco długi, aby zalegalizować swój pobyt. Potem można ją zakopać, odsprzedać następnemu, ewentualnie zwrócić z powrotem dotychczasowemu alfonsowi.
Czasem ona też zarobi i napisze jakąś książkę, bądź udzieli wywiadu: "Byłam kimś tam, było strasznie, ja wcześniej nie wiedziałam, myślałam, że będzie fajowo, teraz jestem ofiarą, dajta panie w czapkę." No i oczywiście, że nie wolno generalizować i islam jest religią pokoju. Obowiązkowo!
Do tego podpełza to od wschodu. Szczególnie południowego wschodu, przez dzikie stepy ukrainy. Czyli w tym przypadku drogą dość tradycyjną dla tych, których Bóg nie pokarał amnezją, tudzież brakiem znajomości historii na poziomie banalnym. To się też będzie wzmagać, wraz z rosnącym re-dziczeniem tamtych terenów, co wydaje się procesem bezalternatywnym. Wskazywałem na to chyba dwa lata temu.
 
Tak jest w chwili obecnej. Ciekawe co zrobi PIS gdy dojdzie do "uchwalenia" tego ULTIMATUM berlińsko-brukselskiego odnośnie kwot narzuconych osiedleńców humanoidalnych i kar za ich nieosiedlenie. Powiedzmy w wyniku "zwycięskich negocjacji", nie po 250 tysi od łba, tylko np 180 tysi! Zaiste sukces negocjacyjny...

Odnoszę wrażenie, że PIS prowadzi podwójną grę. Ustami werbalizuje jak nie chce, ale rękami majty opuszcza. Trudno, nie udało mi się uniknąć tego przykrego porównania. Oczywiście po sprawie, będzie udawać, że PIS nie chciał..
KOD właściwie ucieka do przodu.
PIS ustyma swego prezesa bredzi, że bycie Polski w europie, to bycie w ue. Sprawia wrażenie, jakby przed ue Polska nie była w europie i jeśli nie będzie w ue, to nie będzie w europie i że nigdy, ale to nigdy! Nie wyprowadzi Polski z ue!
Odrzucenie ULTIMATUM berlińsko-brukselskiego w sprawie najazdu humanoidów, oznacza opuszczenie UE, albo skazanie Polaków, na drakońskie postępowanie komorników berlińskich w Polsce.

Nie da się odrzucić ULTIMATUM, nie zapłacić wielomiliardowego HARACZU berlinowi i pozostać w ue. Nie da się. Niejaki, skądinąd inteligentny, a z pewnością cwany, pan Kaczyński musi to wiedzieć..
Więc albo wpuści humanoidów, albo zapłaci w naszym imieniu miliardy, albo wyjdzie z ue.
No ale dopiero co powiedział, że nie wyjdzie... Stanowczo to powiedział!

Jedynym rozwiązaniem byłoby granie na czas. Trzeba by ugrać rok, dwa lata. Może trzy, max.
No tak, tylko tamci zdrajcy w berlinie, paryżu, londynie, waszyngtonie, brukseli, to wiedzą, więc nie dadzą panu Kaczyńskiemu pograć dwa lata, w środku pola. Stąd te bardzo natarczywe zagrywki brukselskie. ultymatywne. Oni wiedzą, że za dwa lata już nie ugrają robra, więc to musi być szybko, najlepiej od razu!
Dlatego KOD "protestuje i marszuje" przeciwko wyprowadzaniu Polski z ue, niezależnie od tego co mówi pan Kaczyński!:))))
Nieważne co MÓWI pan Kaczyński, ważne co ZROBI pan Kaczyński!

W wypadku zatwierdzenia tego chorego ultimatum i nieprzyjęcia przez Polskę humanoidów w paczkach/pęczkach (wyselekcjonowane sadzonki przez mosad i berlin), komornik brukselski zgłosi się po miliardy z bankowym tytułem egzekucyjnym. Jeśli Polska uporczywie będzie odmawiać zaspokojenia roszczeń komornika, komornik siądzie na "dopłatach" i "funduszach". Polska odpowie pomniejszeniem składek, o zrabowane kwoty. To zaowocuje dalszą eskalacją, prawdopodobnie "zawieszeniem szengen" z Polską, kłopot komunikacyjny dla części Polaków i utrudnieniami w "wolnym handlu", czyli powrót ceł, a właściwie po prostu początek zażartej wojny ekonomicznej, w której poniesiemy ciężkie straty.
Ciekawe, czy dalej pan Kaczyński wtedy będzie w ue, a jeśli nie to czy Polska zacznie leżeć w Australii?

Kaczyński udaje, że nie wie. Nie widzi. Natomiast ten kijek, alimenciarz z kitkiem, patrz, wie i nelsonika Szydło, żeby się nie szarpała przy ubogacaniu, zakłada!
No i co zrobi Kaczyński.. no co? Będzie bronił swojej kobiety i Polski, czy nie? Poniesie odpowiedzialność, gdy się na niego rzucą wszystkie siły postępu wewnętrznego i zewnętrznego? Hmm?
Czarno widzę..

Smoleńsk, Antek, jastrzębioza amerykańska. Oczywiście, że Antek nas wpierdoli w wojnę z Rosją, byle wygrał debil. Już trudno! Bez sensu, ale trudno, niech wygra. Gówno z tego będziemy mieli, za wodą sie ucieszą. Kto za to zapłaci? Pan, pani, bo Antek chce ruskim boczków przypalić. Niech pamięta, że zwycięskiemu Antkowi darować możemy, przegranego...oddamy Moskwie? Ciekawe co Antku wtedy zrobią na kremlu..oj pasy będą darli..

W sprawach gospodarczych niestety sprawdzają się prognozy, że PIS to również biurokratyczno-lewacki twór.
Dlaczego ja, umiarkowany zwolennik, wyborca PISu tak mówię? No to proste jest! Ten cały program 500+ jest według najlepszych lewackich wzorców przecież. W sytuacji niemal katastrofy gospodarczej, gdzie wiadomo: przedewszystkim gospodarka głupcze, rząd przypieprza ciężkie obciążenie budżetowe. Do dzieci będzie teraz dopłacał! I to kwotą nie małą.
Nie ma czegoś takiego:"Pieniądze są w budżecie". Takie coś nie istnieje! Budżet, ani skarb państwa to nie jest stoliczku nakryj się, czy że nie ważne ile z tej piwniczki weźmiesz i tak tam będzie. Nie.
Pozatym prawdopodobnie ich tam nie ma. Nic nie słyszałem, aby zaszła jakaś fenomenalna reforma, w wyniku której, nie mamy deficytu budżetowego. Krótko mówiąc: dalej lecimy na kredyt. No i w tej sytuacji robi się pińcet plus, które w dodatku obejmuje humanoidy. No to już jest absurd total, bo skoro powołuje się ten "socjal" aby zwiększyć POLSKĄ dzietność, to humanoidowi przysługiwać nie powinien w sposób oczywisty. (Szczególnie w sytuacji świadomości najazdu barbarzyńców). W taki sposób humanoidy dorabiają się hacjend w albionie nie przepracowując dnia. Szczerze mówiąc bez znajomości języka nawet. Wystarczy że samica/samice, pączkują co rok mniej więcej. To ich główne zajęcie, i niewierni muszą dać jizję. ;p No to gratuluje ustawki.

Tu objawia się jeszcze jedno zjawisko. Niespecjalnie rozumiem dlaczego ja, on, ona, ono, mamy płacić za urodzenie, wyhodowanie i edukację obywatela anglii, niemiec, czy francy. Tego problemu by nie było, gdyby emigracja była naturalną migracją w rozsądnej skali, ale tak nie jest.
Na razie wykształciliśmy lepiej, czy ostatnio coraz gorzej, zgodnie z dyrektywami, ok 6mln ich obywateli. Teraz, z budżetu mam finansować ich produkcję? Coś tu się nie zgadza.. Taki obywatel anglii, zrobiony i kształcony w bezpłatnej szkole w Polsce, powinien oddać te 500+ i koszty kształcenia, wtedy będziemy rozliczeni i może pluć na Polskę. Ewentualnie może oddać, ahmed z rządu angielskiego i niech nie narzeka, bo normalnie musiałby jeszcze zapłacić za towar od kilograma, tu ma gratis. Jest do przodu, a pamiętać trzeba, że duża część to jałówki, z cieczką. Ahmed, nie narzekaj, proszę cię - płać!

Więc pozostaje nierozwiązany problem przyczyn exodusu (podła gospodarka, upadek moralny), brama dalej na oścież, ale teraz my Polacy, będziemy dopłacać do ich produkcji. Stać nas najwyraźniej. Mnie nie, ale pewnie jestem w mniejszości. Po prostu mnie nie stać, innych Polaków stać.
Do tego oczywiście trzeba dodać koszty obsługi tego programu. Biurwy, biurwy, biurwy...przecież konieczne, nie? Jest program budżetowy, są biurwy. Logiczne.
Czy to oznacza, że jakoś specjalnie złorzecze na to całe 500+? Nie!:)))
Są niestety problemy poważniejsze, chodzi o to co napisałem wyżej:
"W sprawach gospodarczych niestety sprawdzają się prognozy, że PIS to również biurokratyczno-lewacki twór. "
Chciałbym tu uniknąć jakiejś klasycznej, głupawej napieprzanki przeciwników i zwolenników PIS. Oceniam po prostu zagranie i tak mi się jawi. Gdyby wyeliminować możliwość korzystania z tego bonusu, niepolaków i stworzyć warunki, aby szczególnie młodzi ludzie w tej masie, nie opuszczali terytorium, wyglądałoby to lepiej. Jednak i tak koń, jaki jest każdy widzi: kosić podatki, aby potem biurwy coś "dawały" z łaski. Bo dobre panisko, to biurwa coś da - dobrze rządzi. Przyznacie?
Oczywiście przeciwnicy przyznają, zwolennicy pokryją się pianą... no ta..

Wspomnieliśmy wcześniej deficyt. Miejmy świadomość, że za chwilę mogą nam przypieprzyć procent na kredycie, jak na frankach i PIS weźmie ten kredyt!!! No przecież musi. Jak się ma "deficyt" to trzeba go "finansować". Czyli lecimy na kredycie we franku panie i panowie, a jak Jaro nie odwróci głowy, gdy będą Szydło przewracać do ubogacenia, to mu dopiero pokażą ratingi, kurs złotego, procenta, natychmiastową wymagalność, jabłka, wieprzowinę, meble i montownie silników meserszmita!
Ale, ale.. przecież wiedzieliśmy to wcześniej, nie? Wiedzieliśmy, że jeśli Jaro nie będzie pokornie wykonywał, to zastosują środki dyscyplinujące? Wiedziałem i pisałem o tym. Cudu urodzaju nie będzie.
To jest moment na takie coś, jak pińcet obciążające budżet? Hmm.
A będzie tego więcej. Skąd antek weźmie? Z kredytu! No tak..! Ale głupi jestem! Przecież jak się bierze od amerykanów czołga, to się płaci kredytem!:))) Tak, tak..

Ustawa "rolna". No szewska pasja. Tak mogę to skomentować. Jakim Falandyszem trzeba być, aby nazywać "ratowaniem polskiej ziemi", ustawę, która czyni z rolnika, chłopa feudalnego (ze względu na przyspawanie do wskazań GPS) oraz Polaka nie rolnika, ustawia na końcu kolejki po polska ziemię, z całkowitym pominięciem zasad gospodarki kapitalistycznej? Trzeba być, albo PSLem, albo PISem.
Uważam, że to nie jest przypadek, zrobiono to z premedytacją.

Ostatecznie dojeżdżamy do trybunału. Nie wiem dlaczego niedemokratycznym jest bezprawne usuniecie jednej sitwy, przez drugą. No i dlaczego miałoby to szkodzić Polsce.
Oni tak robią. Taki Szulc, gdy mówi, że coś szkodzi europie, to ma na myśli "mnie i moim mocodawcom", jak kitek, schetino, albo swetru mówią: "Polsce", to mają to samo na myśli co Szulc: "Nam i naszym mocodawcom".
Więc to i tak zmierza do destabilizacji i konfrontacji, majdana i potem dyktatury. Dyktatura będzie oczywiście "ocalenia narodowego". Jak zawsze. W zasadzie nie będę przeciwny. W Polsce dyktatury wychodzą dość dobrze, natomiast w dyktaturze nie ma demokracji. Skutkuje to tym, że jest winny. Dyktatura nie może powiedzieć winnych nie ustalono, czy że to sejm w poprzedniej kadencji, nie my. Będzie potem wiadomo kogo wieszać, no i powieszą...


zdjęcie chozoba.pl

Źródło: http://jt.neon24.pl/post/131520,rzad-pis-jest-rzadem-schylkowym
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze