niedziela, 8 maja 2016

Piekło kobiet w Wiedniu...

...z bloga Stanisława Balceraca...
Migranci molestują i mordują kobiety w Wiedniu. Trzy dni temu nielegalny migrant zabił na ulicy 54-o letnią kobietę, metalową rurą. Po tym mordzie wiedeńska policja zorganizowała pilną nasiadówkę o "zwalczaniu przestępczości obcokrajowców".
Tyle było jazgotu o wprowadzaniu siłą w całej postępowej Europie konwencji Rady Europy o zapobieganiu przemocy wobec kobiet. Europa miała stać się rajem dla kobiet (obojga płci). No ale wystarczyło, że do Europy dziarsko wmaszerował milion nielegalnych migrantów, na zaproszenie nad-kobiety z NRD Angeli (Uberfrau Merkel), a cały wrzask o tej zmieniającej świat na lepsze postępowej konwencji zamilkł, tak jakby jej nigdy w ogóle nie było !Jurni migranci wzięli się za macanie, molestowanie, rabowanie a nawet gwałcenie kobiet w Niemczech. Najsłynniejszym wydarzeniem pozostają sylwestrowe ataki w Kolonii, ale setki podobnych wydarzeń rozgrywały się na niemieckich basenach, w pociągach i centrach handlowych. Do tego stopnia, że koleje na wschodzie Niemiec wprowadziły pociągi z przedziałami tylko dla kobiet, cofając obcmokiwany genderowy postęp o 100 lat do tyłu...

Aby dotrzeć do Niemiec, hordy nielegalnych migrantów przedzierały się najpierw przez Austrię i część z nich tam została. W ciągu kilku miesięcy nielegalni migranci tak dali Austriakom w skóręże ci w podskokach uchwalili nową ustawę o stanie nadzwyczajnym i wysłali policję na przejście graniczne na przełęczy Brenner, tak aby żaden dodatkowy wzbogacający ich kulturę uchodźca nie dostał się do nich przez Włochy. Na przełęczy Brenner trwają właśnie walki lewaków i anarchistów z policją, bo lewacy i anarchiści są za dalszym wzbogacaniem Europy - tak aby ją szybciej wykończyć.
Przełęcz Brenner wczoraj - to nowy wspaniały świat Junckera i Merkel

Nielegalni migranci w Wiedniu wzbogacają się nawzajem. Wczoraj jeden z nich (16-o latek) został zadźgany nożem na ulicy przez swoich kolegów:

Gdyby tylko miłujący pokój migranci dźgali się nożami pomiędzy sobą to byłoby jeszcze pół biedy. Ale wiedeńskie kobiety płacą coraz wyższą cenę za migracyjne szaleństwa Merkel (która przecież podobno też jest kobietą), mnożą się ataki, za które niektóre z ich przypłacają swoim życiem. Oto mrożąca krew w żyłach lista:
1. Ta młoda kobieta została napadnięta przez czterech migrantów w metrze, pobili ją i obrabowali. Wiedeńska policja powiedziała jej, że powinna przefarbować sobie włosy (bo blond prowokuje miłujących pokój migrantów?) i nie używać metra po godzinie 20 wieczorem. Fajny postęp: 
Policja powiedziała tej ofierze napadu żeby przefarbowała sobie włosy
Studentin Sabina erzählte "Heute"-Chefreporter Oistric ihre Geschichte.
2. Ta młoda kobieta była molestowana przez migranta w metrze, ale wiedeńska policja po prostu olała jej skargę:

Tą ofiarę molestowania w metrze policja po prostu olała 
Kussattacke U-bahn
3. Ta młoda kobieta miała mniej szczęścia, została zgwałcona i zamordowana przez nielegalnego migranta, któremu udzieliła schronienia:

Ta młoda Amerykanka została zamordowana przez migranta w lutym

4. Ta pani szła kilka dni temu do pracy, na ulicy dopadł ją nielegalny migrant (zatrzymywany wcześniej przez policję aż 18 razy i 2 razy skazany wyrokiem!) i zamordował ją ciosami metalową rurą:


A ta kobieta została zamordowana przez migranta trzy dni temu 
Maria E. wurde auf offener Straße mit einer Eisenstange erschlagen. (Bild: APA/HERBERT P. OCZERET, privat)
Aby było jasne, swoimi szalonymi decyzjami w sprawie nielegalnych migrantów Angela Merkel złamała nie tylko niemiecką konstytucję i europejskie konwencje Schengen i Dublin. Merkel de facto także zawiesiła europejską konwencję o zwalczaniu przemocy wobec kobiet. Ale żadna postępowa feministka nie otworzy nawet swojego pyszczka w tej sprawie. Jesteśmy więc świadkami kryminalnej omerty.
A te wszystkie tzw. "europejskie wartości" o których przypominają nam codziennie panowie Schulz, Juncker i Timmermans to "ch.., d.. i kamieni kupa". To oni i Merkel cofnęli Europę do epoki krwawego średniowiecza.
  
Ciekawe ile jeszcze kobiet w Europie ucierpi przez tą wariatkę ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze