niedziela, 17 maja 2015

Wymiana kostiumów, a w tle kryzys dla PiS-uDziwne rzeczy dzieją się ostatnio w polityce. Jeśli zauważam je ja, to musi być coś na rzeczy. Nie interesuję się polityką, nie mam do niej nosa. Z wielkim zdumieniem zauważam te zmiany. Był spokój przed pierwszą turą wyborów prezydenckich i wieszczono zwycięstwo obecnego prezydenta w pierwszej turze. Po ogłoszeniu wyników pierwszej tury zapanował istny halniak. Tak samo jak z tym wiatrem, wszystko się pomieszało.

Wielkie nagłówki w Internecie, Duda żwycięża. Później liczą obwód warszawski i wszystko się zmienia, już na zdjęciach Duda nie jest uśmiechnięty, tylko taki zachmurzony, prezydent emanuje siłą spokoju. Znowu zmiana, Duda wygrał i jest radosny. Tak to przedstawiano. Teraz już trwała zmiana. Krytykuje się Komorowskiego. Czyli okręt chyba tonie. Jak królik z kapelusza wyskakuje nowe ugrupowanie i już ma 11% poparcie. Dziwy jakieś.

To taki krótki wstęp do filmiku PODZIEMNEJ TV o zmianie kostiumów na naszej scenie politycznej i nadciągającym kryzysie. Z tym kryzysem ma zmierzyć się PiS. Warto go pooglądać.


PS Pod tym filmem czytam taki komentarz:

"Z rodzicami drugi raz pod rząd głosowaliśmy na PO i teraz na Komorowskiego, jak dla mnie wszystkie ich obietnice sie sprawdzają, wystarczy zobaczyć jaki telefon komórkowy ma przeciętny polak, jeszcze trzy lata temu to takie z klawiszami,klapkom, kupy straszne a teraz smartfony,iphony,tablety ..."

No, nie wiedziałam, że to dzieło PO, że mamy taki sprzęt :)))) Choć, jeśli chodzi o te iphony applowskie to się pomylił. Przeciętnego Polaka nie stać na nowy applowski sprzęt. Coś na ten temat wiem, bo jestem fanką tych urządzeń :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze