niedziela, 14 lutego 2016

Fundacja Rockefellera posiada patent na wirus Zika!

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uznała wirus Zika za globalne zagrożenie zdrowotne 1 lutego, nie podając więcej informacji na ten temat. Co o nim wiemy?
To przenoszony drogą płciową wirus, który był w obiegu przez 69 lat i jest sprzedawany przez dwie firmy: LGC Standards (z siedzibą w Wielkiej Brytanii) i ATCC (z siedzibą w USA).
Co wiemy o firmie LGC Standards?
„Firma LGC Standards jest częścią grupy LGC, której Pion ds. Badań i Technologii pełni rolę Narodowego Instytutu Metrologii w zakresie pomiarów chemicznych i biochemicznych w Wielkiej Brytanii...


LGC Standards jest czołowym europejskim dostawcą materiałów odniesienia. Oferuje usługi w zakresie dostaw materiałów odniesienia najważniejszych światowych producentów, dysponuje też własną wytwórnią, oferującą szeroki wybór certyfikowanych materiałów odniesienia spełniających wysokie wymagania klientów.
Jako jedyny europejski dystrybutor oryginalnych kultur i biopreparatów ATCC®, firma LGC Standards dostarcza również najnowsze narzędzia badaczom z dziedziny nauk przyrodniczych z całej Europy.”
A kto jest właścicielem patentu na wirusa? Fundacja Rockefellera!


Dlaczego sprawa posiadania patentu na wirus Zika przez Rockefellera nie została nagłośniona przez media?
Abyśmy nie zapomnieli słów Davida Rockefellera na posiedzeniu Komisji Trójstronnej w czerwcu 1991 r.:
„Jesteśmy wdzięczni wydawcom „Washington Post”, „New York Times”, „Time Magazine” i innym wielkim publikacjom, których menadżerowie uczestniczyli w naszych spotkaniach i dotrzymali swych obietnic zachowania dyskrecji przez blisko 40 lat. Byłoby dla nas niemożliwością zrealizowanie naszego planu budowy światowego rządu, jeśli bylibyśmy w tym czasie przedmiotem zainteresowania prasy. Dziś jednak świat jest już dużo bardziej wyrafinowany i przygotowany do organizacji rządu światowego. Idea ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów jest z całą pewnością korzystniejsza od narodowego samostanowienia, praktykowanego w minionych stuleciach.”
Czy posiadanie patentu na wirusa Zika jest częścią programu „ponadnarodowej suwerenności elit intelektualnych i światowych bankierów”?

45
Oczywiście, wirus Zika jest towarem, który może być kupiony od ATCC-LGC za 599 euro z honorarium autorskim, które płynie do fundacji Rockefellera.
Źródło: globalresearch.ca (fragment), tłum. Girion

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze