sobota, 6 maja 2017

Ludobójstwo białych w RPA - ostrzeżenie dla Europy...

Z bloga RAM...Republika Południowej Afryki: "Wyeliminować wszystkich białych w ciągu 5 lat". Zmasakrować ich. Kiedy dojdzie do tego samego w Europie? W marcu tego roku Jacob Zuma – skorumpowany prezydent Republiki Południowej Afryki opowiedział się za konfiskatą ziemi uprawianej przez białych rolników i oddaniem jej w ręce czarnoskórych obywateli kraju...


"Leaders partii lewicowych w RPA grożą, że wyrżną wszystkich białych – że wyeliminują ich w ciągu 5 lat..."


Republika Południowej Afryki: "Wyeliminować wszystkich białych w ciągu 5 lat". Zmasakrować ich.
Kiedy dojdzie do tego samego w Europie?
 
 
 
Sudafrica: “Via tutti i bianchi in 5 anni”. Massacrati. A quando anche da noi? (Con un’aggiunta).
 
 
 
 
 
 
Maurizio Blondet    5 kwiecień 2017    tłum. RAM
 
 
 
W marcu tego roku Jacob Zuma – skorumpowany prezydent Republiki Południowej Afryki opowiedział się za konfiskatą ziemi uprawianej przez białych rolników i oddaniem jej w ręce czarnoskórych obywateli kraju.
 
 
Odnośnie identyfikacji obszarów przeznaczonych do konfiskaty, Zuma stwierdził: "Chcę weryfikacji na temat użytkowania i własności ziemi w okresie przedkolonialnym" – tak, jak gdyby istniały księgi wieczyste dotyczące sytuacji przedkolonialnej.
 
 
W rzeczywistości – biali rolnicy (którymi w przeważającej części są w RPA Holendrzy, ponieważ Anglicy mieszkają w miastach) osiedlili się  tam w XVII wieku, zajmując się uprawianiem dziewiczych sawann, prawie że wtedy niezamieszkałych. Plemiona Zulu i Xhosa pojawiły się tam w XVIII wieku, kiedy powstało tzw. Imperium Zulu.

 
 
 
Jacob Zuma
 
 
 
 
Zuma – należący do ANC (partia Mandeli) – wobec rosnącego w RPA poparcia dla (konkurującego z ANC) ruchu Economic Freedom Fighters (mającego jako punkt centralny swego programu konfiskatę ziemi użytkowanej przez białych)  dąży do zjednoczenia sił ugrupowań czarnoskórych, tak by mogli razem dostać w parlamencie dwie trzecie głosów – konieczne do zmiany konstytucji i uprawomocnienia konfiskat.

 
 
 
 
African National Congress (ANC) – Afrykański Kongres Narodowy
 
 
 
 
 
Jak mówi Simon Roche, który jest jednym z twórców stowarzyszenia samoobrony Suidlanders  – «Leaders partii lewicowych w RPA grożą, że "wyrżną wszystkich białych – że wyeliminują ich wszystkich w ciągu 5 lat"».
 
 
Prawie wszyscy africaneers sądzą, iż w kraju dojdzie do wybuchu wojny rasowej.
 
 
Od wielu lat Burowie są przedmiotem rozbojów, szabru i bandyctwa (z zabójstwami włącznie) ze strony band czarnoskórych. W ostatnim dziesięcioleciu – co najmniej 3 000 białych mężczyzn, kobiet i dzieci zostało zamordowanych na terenach ich gospodarstw. Tu należy zauważyć, że będący przy władzy ANC zabronił oficjalnej publikacji tego rodzaju statystyk, twierdząc, że  "zniechęcają obcokrajowców do inwestowania w RPA". Z tego powodu policja stara się nie ujawniać zabójstw białych.
 
 
Według badań niezależnego obserwatorium  Genocide Watch  – w RPA realizuje się prawdziwe ludobójstwo na tle rasowym, co potwierdzają zresztą potworne sposoby używanie podczas rzezi: kobiety i dzieci są gwałcone przed ich zabiciem, mężczyźni zaś torturowani godzinami; całym rodzinom otwiera się brzuchy maczetą, po czym ich wnętrzności są zawieszany jak girlandy na drzwiach; jeszcze innych białych – czarnoskórzy przywiązują do ich własnych samochodów i wloką ich za nimi aż do zgonu ofiar.
 
 
 
 
Genocide Watch
 
 
 
 
 
W roku 2017 – przy użyciu tego rodzaju straszliwych metod – i w atmosferze przemilczenia medialnego – podczas 345 napadów na gospodarstwa – zostało zamordowanych 70 białych rolników. Napady są coraz to bardziej wyrafinowane i charakteryzują się stylem militarnym.
 
 
 
O drugiej w 2017 masakrze – która miała miejsce w lutym – było głośno, ponieważ dotyczyła angielskiego małżeństwa – dlatego mówiły o niej również mass-media brytyjskie, włącznie z BBC.
 
 
Sue Howarth (64 lata) i Robert Lynn (66 lat) zostali napadnięci przez trzech mężczyzn podczas snu – o 3 nad ranem – w ich domu oddalonym od Pretorii 150 km. Zostali poddani torturom przy pomocy lampy lutowniczej – kobiecie spalili nią twarz. Mężczyznę zranili nożem, by zmusić go do powiedzenia gdzie ukrywa pieniędze, po czym załadowali obydwie ofiary na furgon i pozostawili na sawannie. Głowę Lynna bandyci włożyli do plastikowego worka, by się udusił, zaś taki sam plastikowy worek wepchnięto do gardła kobiecie, strzelając jej także w głowę. Po dwóch dniach agonii – Sue Howarth zmarła, zaś Robert Lynn – cudem ocalały – opowiedział o tym, co ich spotkało.

 
 
 
Susan Howarth umierająca w szpitalu – FOTOGRAFIA
 
 
 
Susan Howarth 'tortured and killed' in South Africa
 
 
Husband of woman tortured in South Africa robbery speaks about horrific ordeal
 
 
 
 
O wiele mniej wiadomo jest o pierwszej w 2017 roku masakrze, której ofiarą padła Nicci Simpson (60 lata). Znaleziono ją w kałuży krwi w swym domu – była godzinami torturowana wiertarką elektryczną. Często osadnicy nie posiadają broni. Reżim ANC zobowiązał wszystkich do rejestracji posiadanej dotychczas broni i od lat zabrania nawet legalnego jej posiadania.
 
 
 
 
 
Farm attack – Woman stabbed, tortured with electric drill
 
 
 
 
Popieranie mordów przez reżim Zumy i policję nie jest bynajmniej ukrywane.
 
Podczas obchodów rocznicy założenia ANC – prezydent zaśpiewał "Dubula Ibhunu" – co oznacza "Strzelaj do Burów", pogwałcając tym samym konstytucję RPA, która zabrania jakichkolwiek  "apeli wzniecających nienawiść rasową i podżegających do przemocy".
 
Dlatego, po prezydenckiej zapowiedzi na temat konfiskaty ziemi – wielu obywateli RPA utworzyło razem stowarzyszenie samoobrony Suidlanders, które przygotowało plan, mający na celu ratowanie ich życia.
 
 
Simon Roche  – jeden z kierujących stowarzyszeniem, w wywiadzie dla  Infowars  mówi:  "Mamy zamiar zabrać naszych ludzi z oddalonych i odizolowanych gospodarstw i skoncentrować ich w bezpiecznym miejscu. Nie chcemy się zbroić, ale pragniemy uniknąć niebezpieczeństwa".
 
Trzeba stwierdzić, że jest to plan wprost gigantyczny, chodzi bowiem o zabezpieczenie 20 % populacji białych obywateli RPA. Roche dodaje:"Mamy nadzieję uratować od śmierci 800 000 osób. Nasz protokół ewakuacji polega na gromadzeniu się w prowizorycznych miejscach bezpiecznych".

 
  
VIDEO: Simon Roche – Suidlanders: Przygotowując się do tragedii w Afryce Południowej...
Simon Roche – Suidlanders: Preparing for Disaster in South Africa...
 
 
Suidlanders
 
Nasz plan w sytuacji zagrożenia
Our emergency plan
 
 
Biali obywatele RPA przygotowują się na "Rzeź i eliminację wszystkich białych w ciągu 5 lat"
White South Africans Are Preparing For “The Slaughter and Removal of All Whites Within Five Years”
 
 
‘King Zwelithini's BLOODY FART’ a poem for Sithole and other murdered Africans
 
 
Opinia eksperta ds. obrony cywilnej: "W RPA zacznie się wkrótce ludobójstwo białych"
CIVIL DEFENSE EXPERT: WHITE GENOCIDE IMMINENT IN SOUTH AFRICA
 
 
 
Cóż, miejmy nadzieję, że plan Stowarzyszonych w Suidlanders będzie funkcjonował. Zobaczymy, czy exodus, o którym mowa – wzbudzi zainteresowanie mass-mediów lewackich. Prawdopodobnie usłyszymy o konfiskacie ziemi i rozdaniu jej czarnoskórym – watpliwe natomiast czy powiedzą o drożyźnie i o niedostatku, jakie z całą pewnością  tego rodzaju posunięcie sprowokuje (tak było w Angoli).
 
Aż 95 %  żywności w RPA produkuje 3 % białych rolników – to z tego powodu czarnoskórzy chcą dobrać się do wzorcowych gospodarstw bałych, które jednakże po zmianie właściciela zostaną zniszczone.

 
 
Taka jest opinia waszego skromnego kronikarza, który poznał realia RPA i "kulturę" Afrykańskiego Kongresu Narodowego.
 
Za sprawą naszej gościnności bez ograniczeń wobec "migrantów" afrykańskich – przygotowujemy sobie w Europie problemy podobne do opisanych.
 
Tychże "migrantów" – coraz to bardziej licznych – obserwuję na rogach mediolańskich ulic – wszyscy są młodzi, atletyczni, wysportowani – i niczym się nie zajmują. Nie trzeba wiele, by domyślić się, że mogą któregoś dnia wejść do M2 jakiejkolwiek staruszki – samotnej i bezbronnej – poderżnąć jej gardło, czy torturować ją, a potem bezkarnie zabrać emeryturę i wyjść. (...)
 
To oni są rasistami. Znam ich okrucieństwo, ich zazdrość i ich całkowity brak hamulców. (...)

 
 
Należy także wspomnieć, że czarnoskórzy z RPA (czujący się ofiarami białego człowieka) bardzo chętnie i masowo masakrują czarnoskórych imigrantów z Nigerii, Malawi, czy Somalii, poszukujących w RPA pracy – mordy mają miejsce każdego dnia – często przy pomocy tzw. "naszyjnika z ognia", czyli opony zapalonej i zakręconej wokół szyi ofiary.

 
 
Kto wie – czemu Bergoglio, Boldrini, Soros i Lekarze bez Granic nie prawią kazań tego rodzaju "bohaterom"?
 
Prawdopodobnie dlatego, że uważają, że "taka jest ich kultura".

 
 
Otóż to, oni mają prawo do "ich kultury" – kiedy jednocześnie nam takiego samego prawa odmawia się.


 
 
 


 
 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze