sobota, 18 marca 2017

Rząd pisowski wspiera Gazetę Koszerną Michnika...

A tyle było radości jak w mediach przeszła wieść, że Gazeta Wyborcza Michnika vel Szechtera upada z hukiem. Nie powiem sam miałem odczucie, że jakaś tam sprawiedliwość dziejowa nadchodzi. Okazuje się, że dupa...Pisowski rząd podłączył kroplówkę i reanimuje trupa medialnego...a trup medialny chyba liczy na więcej...Dobra Zmiana...k...mać!!!Cytuję za Naszym Dziennikiem:

"Jak wynika z danych Kantar Media, opublikowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, tylko w pierwszym kwartale 2016 r. ministerstwa na reklamy w „Gazecie Wyborczej” przeznaczyły ponad 2 mln zł. To dało tytułowi kierowanemu przez Adama Michnika pozycję lidera wśród dzienników zamieszczających ministerialne reklamy. Zatem skąd lamenty w redakcji na Czerskiej? Czyżby niepomni na swoje publikacje liczyli na więcej funduszy?"

Dalej czytamy, ze i znienawidzone przez pisiorów stacje komercyjne także dostały kroplówkę...

"Również liberalne stacje telewizyjne są mocno wspierane z budżetu państwa. Jak wynika z wyliczeń portalu Wirtualnemedia.pl, na podstawie danych cennikowych Kantar Media, kwota na reklamy wykupione przez ministerstwa i spółki Skarbu Państwa w TVN tylko w pierwszej połowie 2016 r. wyniosła prawie 4,7 mln zł, a w TVN24 ponad 1,5 mln zł. Polsat z kolei uzyskał w omawianym okresie ponad 14,9 mln zł"

Artykuł opublikowany na stronie:

http://www.naszdziennik.pl/mysl/177977,sponsorowanie-michnikowszczyzny.html

Tymczasem na koszernych "niezależnych" cisza, cisza na tzw "prawicy"...Mordor Niezależny milczy...jak wytłumaczy to Ojciec Dyrektor...

Patataj, patataj, patataj, patataj...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze