czwartek, 2 marca 2017

Czy ormowcy też są ,,wyklętymi"?

Z bloga Zygmunta Wrzodaka...Pisowskie media tak się zagalopowały w swojej nachalnej propagandzie, że ormowca przemianowali na ŻW.
Ormowcy też  są ,,wyklętymi”!!!!!!!! Co za obłęd z profanacją ,,Żołnierzy Wyklętych”. Nie dość, że władza pisowska w swoich reżimowych mediach szaleje w podwieszaniu się pod ŻW, to w swojej propagandzie zapędziła się w ślepy zaułek. Otóż w wydawanej przez TVP 2 panoramie w dniu 01.03. 2017 roku o godz. 18.00, lansowała Janusza Niemca jako ofiarę reżimu komunistycznego. Nadmieniam, że Janusz Niemiec to były komendant ORMO w Ursusie, pacyfikował nasze strajki w okresie stanu wojennego, w nagrodę otrzymał stołek kierownika odlewni żeliwa w Ursusie... Kierownikiem był do 1986 roku, potem ślad po nim się urwał, podobno w nagrodę otrzymał stanowisko ,,dyplomatyczne” w krajach afrykańskich. My, działacze podziemnej Solidarności w Ursusie, uważaliśmy Janusza Niemca dodatkowo za funkcjonariusza SB. Janusz Niemiec syn Antoniego Żubryda, watażki komunistycznego, agenta NKWD, gestapo oraz były komendant UB w Sanoku, który zginął z rąk podobnych do niego w ramach rozliczeń zbójnickich, a nie za to, że był ŻW. IPN fałszuje historię, fałszuje dla tych co byli współpracownikami UPA albo z band UPA na terenach Polski wschodniej, czego dobitnym przykładem jest ojciec Janusza Niemca - Antoni Żubryd.
Pisowscy w swojej nihilistycznej propagandzie, opanowali już ,,hierarchie kościelną”, ,,patriotyzm”, ,,prawice” a teraz podporządkowują sobie historie ,,żołnierzy wyklętych” i nie ważne z jaką przeszłością, ważne by użyć te świętości Polskie, do swojej obrzydliwej propagandy. 
Takim przykładem jest Janusz Niemiec ormowiec, bezwzględny komunista, ale dla pisowskiej propagandy, jest to nie ważne, ponieważ i z ormowca, sb-eka można zrobić ŻW. Ciemny lud wszystko kupi.
Dlaczego pisowcy w swojej propagandzie, nawet nie zechcą zajrzeć do archiwum kadrowych, gdzie był zatrudniony Niemiec? Gdzie jest teczka SB Janusza Niemca??? Może od tego trzeba by zacząć, ale pisowcy siepacze od propagandy nie liczą się z prawdą z chęcią lustracji tej prawdziwej, oni w znacznej większości są tacy jak Niemiec, albo Żubryd w zależności od systemu politycznego panującego w Polsce, oni zawsze płyną jak zdechłe ryby z nurtem rzeki i dlatego są takie antypolskie efekty. Dzieci stalinowców lub byli komuniści, dziś nadają ton pisowskiej propagandy i tacy jak Żubryd – Niemiec, dla nich są ,,bohaterami”, jeszcze dodatkowo są w ,,opakowaniu kościelnym”, dla uwiarygodnienia zdrajców.
Konfidenci obcych wywiadów, nachalną propagandą, odwracają od siebie uwagę, po to, aby młodzi ludzie nie zajęli się ważnymi sprawami dla przyszłości Polski, by nikt nie cenzurował antypolskich poczynań Pis-u. Dlatego, obecnie toczy się zażarta walka o opanowanie świadomości ludzi młodych, opartej na fałszywej propagandzie. Dzisiejsi agenci obcych mocarstw, światowych korporacji finansowych, by uwiarygodnić się w społeczeństwie, atakują byłych agentów sowieckich, ale sami w imię interesów globalistycznych i innego mocarstwa, likwidują Polską Państwowość. Spór w Polsce nie toczy się o prawdziwą Niepodległość Polski, spór toczy się między jednymi agentami a drugimi, jedni i drudzy próbują wciągnąć w te rozgrywki nie świadomą cześć polskiej młodzieży. 
Dobitnym negatywnym przykładem jest wyciszanie ludobójstwa Polaków na Wołyniu i Polski wschodniej, ci siepacze pisowcy od nihilistycznej propagandy, milczą w sprawie mordu tysięcy polskich dzieci i kobiet przez zdziczałe bandy upowskie, ba dziś władze pisowskie, wspierają szowinistyczno - nacjonalistyczny banderyzm odradzający się na Ukrainie. Dlaczego w sprawach ludobójstwa milczą instytucje w Polsce, dlaczego milczą media, albo jak mówią to bezczelnie kłamią, jak choćby TVP w dniu 28.02.2017 w widomosciach o 19.30.
Walka o Polskość, o wybicie się na prawdziwą Niepodległość ciągle trwa. Zdrajcy z tzw. nihilistycznej prawicy też okażą się w najbliższej przyszłości kim naprawdę są.

Zygmunt Wrzodak
Czł. KK ,,S”, zarządu Regionu Mazowsze ,,S”, szef Solidarności w Ursusie do 2002 roku.

Źródło: http://wrzodakz.neon24.pl/post/137285,ormowcy-tez-sa-wykletymi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze