sobota, 18 marca 2017

Aborcja – Holocaust nienarodzonych dzieci...koszerna rzeźnia...

Komentarz Boba Kordeckiego...Żyjemy w jakiejś makabrycznej, schizofrenicznej rzeczywistości, w której trwa Holocaust nienarodzonych dzieci, które nie miały na tyle szczęścia, aby przyjść żywe na ten świat, bo przedtem je uśmiercono. Zastanawiam się jak czuje się zasiadający do wigilijnego stołu ginekolog, przeprowadzający aborcje, który wychował się w chrześcijańskiej rodzinie lub jego kamrat lekarz żydowskiego pochodzenia kiedy modli sie za dzieci ofiary Holocaustu w czasie święta Hanuki. Społeczeństwo Stanów Zjednoczonych było parę lat temu wstrząśnięte masakrą dzieci w szkole podstawowej w Newtown (CT) a równocześnie obowiązująca tam zakłamana ideologia poprawności politycznej nie pozwala na potępianie ginekologów, którzy bez zmrużenia oka rozcinają na kawałki żywe ludzkie płody, tak jak rzeźnicy zwierzęta. Kobiety protestujące przed klinikami aborcyjnymi nazywane są nazistkami i oskarżane są o antysemityzm...


“Allach pozwoli zwyciężyć muzułmanom w Europie bez użycia mieczy. Nie potrzebujemy terrorystów i męczenników. Za 20 lat miliony muzułmanów zmienią oblicze Europy na muzułmański kontynent!” (Kadafi)
http://www.pch24.pl/w-roku-2050-europa-stanie-sie-muzulmanskim-kontynentem—uwazaja-niemieccy-demografowie,41330,i.html

Henry Makow (amerykanski Żyd) ostrzega przed odchodzeniem od chrześcijańskiej moralności. Widząc biernośc spoleczenstw chrześcijanskich, przyrównuje je nawet do nieświadomego niczego stada owiec, pasących się spokojnie u wrót rzeźni.
http://www.bibula.com/?p=28329

W polskim serialu telewizyjnym pt. “Na dobre i na złe,” którego akcja dzieje się w fikcyjnym szpitalu w Leśnej Górze jest taka scena, w której piękna, niezwykle uzdolniona i dumna pani doktor ginekolog Hana Goldberg, zwana przez kolegów „żydowską księżniczką,” nękana jest przez grupkę kobiet „moherowych beretów,” reprezentujących polski, katolicki i antyaborcyjny “ciemnogród”, które oskarżają ją o wykonywanie nielegalnych skrobanek. Przedstawicielka tej grupy składa wizytę pani doktor, w czasie której pokazuje jej fotografie zakrwawionych, martwych płodów ludzkich i apeluje do jej sumienia, aby zaprzestała tego procederu. Jak łatwo się domyśleć, pani doktor okazała się być “niewinną ofiarą” antysemickich uprzedzeń polskiego katolickiego ciemnogrodu oraz wyznawców teorii spiskowej. Intencją reżysera tego serialu było zapewne bezlitosne napiętnowanie środowisk, które kojarzą upowszechnienie aborcji z fatalnymi wpływami żydowskiej, ateistycznej, liberalnej ideologii na chrześcijanską cywilizację.

Telewizja i kino to, obok prasy głównego nurtu i literatury pięknej, niezwykle skuteczny instrument prania mózgów polskich odbiorców, szczególnie, że biorą w nim udział często doświadczeni i utalentowani twórcy, dysponujący olbrzymimi funduszami, którzy nieustannie wytykaja Polakom antysemityzm, ksenofobię, nacjonalizm a ostatnio nawet faszyzm (nazizm?) oraz wmawiają nam kompleks winy za Holocaust. Wprawdzie starsze pokolenie uodporniło się na tego rodzaju propagandę, wciskaną nam nahalnie w czasach komunizmu, to chyba zdaniem twórców tego serial, młodsi Polacy mieszkający ciągle jeszcze w tym kraju („młodzi, wykształceni z dużych miast”) są na nią bardziej podatni. Problem w tym, że serial ten emituje również TV Polonia dla Polaków mieszkających zagranicą np. w USA a tutaj jest to tajemnica poliszynela, że cały program proaborcyjny, który dążył do zalegalizowania i upowszechnienia aborcji w tym kraju, gdzie ciągle jeszcze dominują chrześcijanie, by od początku w żydowskich rękach.

Z mordowania nienarodzonych dzieci stworzono tutaj potężny, intratny biznes przynoszący krocie wlaścicielom klinik aborcyjnych, w większości amerykańskich Żydów. Kilka lat temu głośno było o katastrofie prywatnego samolotu w Montanie, w której zginęła cała rodzina właściciela największego w USA łańcucha klinik aborcyjnych Irwinga „Bud” Feldkampa. Dziwnym trafem samolot spadł na ziemię na miejscowym cmentarzu obok pomnika poświęconego dzieciom zabitym w czasie aborcji. Okoliczna ludność („ciemnogród”) uznała to za widomy znak i ostrzeżenie ze strony niebios.
http://www.guardianangel.in/ga/273-D-GuardianDebate-Abortion-Clinic-Owner—Family-Tragedy—Plane-Crash-Kills-14.html
Z kolei kandyjski rząd przyznał niedawno najwyższe odznaczenie państwowe sędziwemu ginekologowi dr Henry Morgentalerowi, Żydowi polskiego pochodzenia, którego rodzice zginęli w czasie Holocaustu. Liberalne media uznały go prawie za bohatera narodowego, który walczył o legalizację i upowszechnienie aborcji w Kanadzie.
http://www.cbc.ca/news/canada/morgentaler-among-those-named-to-order-of-canada-1.705838

Chyba każdego myślącego czytelnika powinna zaintrygować kwestia dlaczego tak wielu Żydow (polityków, prawników, lekarzy, miliarderów, dziennikarzy, itd.) opowiada się za ideologią, którą Jan Paweł II nazwał „cywilzacją śmierci,” mimo strasznych doświadczeń jakie ten naród przeszedł w czasie Holocaustu. Poniższy artykuł próbuje odpowiedzieć na to pytanie.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/aborcja-koszerna-rzeznia-2-2015-03

Żyjemy w jakiejś makabrycznej, schizofrenicznej rzeczywistości, w której trwa Holocaust nienarodzonych dzieci, które nie miały na tyle szczęścia, aby przyjść żywe na ten świat, bo przedtem je uśmiercono. Zastanawiam się jak czuje się zasiadający do wigilijnego stołu ginekolog, przeprowadzający aborcje, który wychował się w chrześcijanskiej rodzinie lub jego kamrat lekarz żydowskiego pochodzenia kiedy modli sie za dzieci ofiary Holocaustu w czasie święta Hanuki. Społeczeństwo Stanów Zjednoczonych bylo parę lat temu wstrząśnięte masakrą dzieci w szkole podstawowej w Newtown (CT) a równocześnie obowiązująca tam zakłamana ideologia poprawności politycznej nie pozwala na potępianie ginekologów, którzy bez zmrużenia oka rozcinają na kawałki żywe ludzkie płody, tak jak rzeźnicy zwierzęta. Kobiety protestujące przed klinikami aborcyjnymi nazywane są nazistkami i oskarżane są o antysemityzm.

Amerykański ginekolog dr Anthony Levatino, który w swoim życiu wykonał ponad 1200 aborcji, w czasie przesłuchania przed Podkomitetem d/s Konstytucji Kongresu USA oswiadczył, że zmienił zdanie na temat aborcji po bolesnych przeżyciach spowodowanych śmiercią swojego dziecka. Jego zeznania dotyczyły projektu ustawy H.R. 3803 Dystryktu Columbia n/t Ochrony Nienarodzonego Dziecka Przed Zadawaniem Mu Bólu. Gdyby ustawa ta weszła w życie, mogłaby spowodować zakaznie aborcji, ponieważ procedury aborcyjne wiążą się z zadawaniem dziecku ekstremalnego bólu. Dotychczas w Kongresie nie zaprezentowano tak rozdzierających scen z horroru aborcji.

Dr Anthony Levatino przedstawił cały proces aborcji z drastycznymi szczegółami, prezentując nawet instrumenty chirurgiczne jakimi posługiwał się w czasie przeprowadzania aborcji. Ginekolog opisał krok po kroku w jaki sposób usuwa sie płód z brzucha matki a nastepnie składa się je na stole operacyjnym z kawałków jak jakies puzzle, aby sprawdzić czy dziecko zostało już usunięte w całości.
Szok może wywolać reakcja lobby pro-aborcyjnego na zeznania dr Levatino. Według ich argumentów aborcję można porównać np. z usunięciem chorego zęba w gabinecie dentystycznym. Rownież media amerykańskie, zresztą jak zwykle, przemilczają powszechnie walkę toczącą się we wspomnianym pod-komitecie Kongresu USA. Media nie chcą, aby zeznania dr Levatino dotarły do szerszej amerykańskiej publiczności i uświadomily jej niewysłowione cierpienia jakie odczuwają nienarodzone dzieci w czasie aborcji. Zamiast tego, wolą mówić o „wojnie przeciwko kobietom” Na szczęście zeznania dr Levatino są rozpowszechniane szeroko na Internecie, gdzie ta brutalna prawda dociera do milionów ludzi.

Niech postawa tego dzielnego doktora będzie inspiracją dla wszystkich walczących o obronę życia nienarodzonych.
http://nationalprolifealliance.com/levatino_testimony.aspx?pid=0702&npla=HMABAA12I

Na szczęście nowo wybrany Prezydent USA Donald Trump jest przeciwny aborcji. Już w pierwszych dniach swojego urzędowania poczynił kroki mające na celu ograniczenie promocji aborcji. Niedawno podpisał dekret blokujący zagraniczną pomoc lub finansowanie z budżetu federalnego międzynarodowych organizacji pozarządowych, które mają na celu promocję aborcji.

https://dorzeczy.pl/swiat/20130/USA-Trump-zakazal-finansowania-organizacji-promujacych-aborcje.html

Bob Kordecky

bkordecky8@gmail.com

P.S.
Na zaproszenie Ordo Iuris do Polski przyjeżdża Rebecca Kiessling, kobieta która poczęła się z gwałtu i na każdym kroku sprzeciwia się wszelkiej aborcji. Jest chodzącym wyrzutem sumienia wszystkich zwolenników aborcji, dlatego jest tak zajadle atakowana. Teraz ma odbyć spotkanie w Polsce. I już rozpoczął się ryk lewackich ideologów, którzy nie chcą dopuścić do głosu na polskich uniwersytetach proliferki. Ostro na atak odpowiada Ordo Iuris.
http://telewizjarepublika.pl/lewacki-terror-nie-chce-dopuscic-do-glosu-proliferki-rebecca-kiessling-ktora-przyjezdza-do-polski,45735.html

Linki do artykułów n/t aborcji:
http://www.stopaborcji.pl

http://www.polskatimes.pl/strona-kobiet/tu-zyje/a/strajk-kobiet-2017-zdjecia-warszawa-czarny-protest-sciana-furii-demonstracja-i-marsz-video,11862810/

http://warszawa.wyborcza.pl/warszawa/7,54420,21467503,sciana-furii-zyczenia-dla-premier-i-blondynki-wywoluja-politykow.html?disableRedirects=true

Naukowe sympozjum w Watykanie n/t ” ludzkość nie powinna liczyć więcej, jak miliard osobników”

http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3887

Globalny raport o aborcji: 100 krajów, 100 lat, 1 miliard dzieci

http://politykapolska.pl/231

Czy żyjemy w cywilizacji śmierci?

http://www.opoka.org.pl/biblioteka/T/TM/cywilizacja_smierci.html

https://www.google.com/search?q=cywilizacja+%C5%9Bmierci&biw=1920&bih=955&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjrwb6Fp8LSAhWDSSYKHVpPCWgQsAQIMw&dpr=1

Odwracanie piramidy
Zbliżają się Święta Wielkanocne, które dla nas chrześcijan symbolizują zwycięstwo życia nad smiercia. Tymczasem, świat coraz bardziej ulega ideologii, którą Jan Paweł II nazwał “cywilizacja śmierci.” Wprawdzie pierwsza ofiara tej “cywilizacji” będą biali chrześcijanie, to nie lodźmy się, ze jej skutki ominą później innych. Już dzisiaj gołym okiem widać do czego prowadzi promowanie antykoncepcji, aborcji, eugeniki, feminizmu, homoseksualizmu oraz innych “wartości”ideologii poprawności politycznej. Coraz więcej rozwiniętych gospopdarczo państw już zaczyna borykać się ze starzeniem się swoich społeczeństw. W takiej sytuacji trudno się dziwić, ze niektórzy zaczynają już mówić o konieczności wprowazdenia eutanazji dla starych i przewlekle chorych obywateli. Po prostu państwa nie będzie stać utrzymywać ich przy życiu. Roman Kafel w swoim artykule pt. Idźcie i rozmnażajcie się mówi o odwróceniu piramidy demograficznej. mufti.polacy.eu.org/2048/idzcie-i-rozmnazajcie-sie-/ Kiedyś starzy ludzie tworzyli jedynie kilkuprocentowy czubek tej piramidy, natomiast jej podstawę tworzyły liczne pokolenia młodych ludzi. Dzisiaj jest odwrotnie. Wydłuża się czas życia starszych i rownoczesnie rodzi się coraz mniej dzieci, których udział procentowy w populacji będzie zbliżał się do wielkości, jaka kiedyś stanowili starcy.

Z kolei, autor artykułu pt. Urocza bajka zastanawia się dlaczego tak wielu Żydów lub obywateli państw zachodnich pochodzenia żydowskiego, włączając w to miliarderów, politykow, ludzi mediów, pracowników wyższych uczelni, instytutów naukowych, lekarzy, prawników, itd. tak uparcie promuje aborcje. Dlaczego potworne doświadczenia Holocaustu, jakie ich naród przeżył nie nauczyły ich szacunku do życia i do przestrzegania podstawowych ludzkich norm moralnych. Dlaczego z takim zapałem lansują wśród narodów chrześcijańskich idée, które Papież Polak określił jako „cywilizacje śmierci”?
forum.gazeta.pl/forum/w,96239,131752496,131752496,_Urocza_bajka_.html
Mimo tego, ciągle mówi się o tzw. cywilizacji judeochrześcijańskiej, co kiedyś podkreślał nasz były premier Jerzy Buzek kiedy pełnił funkcje Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Otrzymał nawet specjalna nagrodę od Konferencji Rabinów Europejskich. http://www.bibula.com/?p=54624

W jednym z amerykańskich filmów horroru perwert czyhający na dzieci nosi dla uśpienia ich czujności maskę clowna. Scena ta przypomina mi się kiedy patrze na błazeńskie twarze i zachowanie takich “gwiazd” polskich mediów jak Maria Czubaszek lub Joanna Senyszyn kiedy lansują aborcje i eutanazje.
http://www.plejada.pl/17,55306,news,1,1,czubaszek-wole-byc-zimna-suka-niz-matka-polka,artykul.html

senyszyn.blog.onet.pl/ZLIBERALIZOWAC-ABORCJE,2,ID415214583,n

Wyjątkowa bezczelność (hutzpa) i brak jakiegokolwiek szacunku lub respektu w stosunku do katolickiego społeczeństwa, wśród którego ta mniejszość etniczna od wieków żyje, a które wielbi Matkę Boska Królową Polski. Czyż można sobie wyobrazić większą perwersje niż wyśmiewanie roli kobiety jako matki i nakłanianie jej, aby zabiła swoje nienarodzone dzieci?

Gwoli sprawiedliwości należy jednak przypomnieć, ze sa również uczciwi Żydzi, którzy ostrzegają przed odchodzeniem od chrześcijańskiej moralności. Henry Makow, widzac biernosc spoleczenstw chrzescijanskich, przyrównuje ich nawet do stada owiec, pasących się spokojnie u wrót rzeźni.
http://www.bibula.com/?p=28329

Z kolei, inny autor amerykański Żyd konserwatysta Jonah Goldberg mówi w poniższym artykule pt. After-birth Abortion. Why should the baby live? o horrorze do jakiego musi doprowadzić bezkrytyczne przyjmowanie idei, które powstają w chorych umysłach rożnych “ekspertów,” których nie obowiązują żadne dogmaty, tabu lub wartości.
http://forum.gazeta.pl/forum/w,96239,134906072,134906072,Odwracanie_piramidy.html

RZEŹ NIEWYGODNYCH NIEWINNIĄTEK
W amerykańskim, fachowym piśmie medycznym Journal of Medical Ethics ukazal się artykuł, w którym autorzy domagają się prawa do zabijania noworodków, a wiec już nie tylko płodów, ale właśnie małych dzieci. Alberto Giubilini i Francesca Minerva w swoim artykule pt. After-birth Abortion. Why should the baby live? odpowiadają twierdząco na zadane w tytule artykułu pytanie. Uśmiercenie noworodka, które nazywają “pourodzeniowa aborcja” powinno być, ich zdaniem, dozwolone w takich samych przypadkach jak przy zwykłej aborcji, czyli obejmując również zdrowe noworodki.
Wprawdzie autorzy skupiają się na sytuacjach kiedy dziecko rodzi się z wadami, jest zdeformowane lub kalekie, jednakże podobnie jak w przypadku “tradycyjnej” aborcji dopuszczają również nadzwyczajna opcje pod sformułowaniem ”ze względu na dobro lub zdrowie matki.” W przypadku aborcji, zwykle pojecie to obejmuje również “wygodę” matki, nawet w takich sytuacjach jak porzucenie kobiety przez męża lub otrzymanie oferty świetnej pracy, w której dziecko mogłoby być przszkoda.
Mamy tutaj do czynienia z moralnym horrorem, z powodu którego ja osobiście przeszedłem na pozycje pro-life. Wprawdzie nie mam wystarczająco mocnej wiary, aby uznać blastocyty lub embriony za ludzi, ale mój rozsadek mówi mi, ze płody w 8-ym miesiącu są w naturalny sposób dziećmi. Jest to oczywistość. Na pewno nie chce, aby rząd decydował, która ludzka istota jest warta, aby żyć, ponieważ doprowazdiloby to do niewyobrażalnego horroru. Mamy wiec sytuacje, kiedy rożni “eksperci,” nie ograniczeni dogmatami w tych sprawach, udowadniają nam, ze jest OK uśmiercić zdrowe dziecko, tak jakby to był stary, chory kot. Co więcej, zdaniem tych autorów często kot lub inne zwierze jest więcej warte, aby żyć, niż dziecko. Innymi słowy, ci ludzie są bliscy granic szaleństwa.
Autorzy są zaszokowani, ze tak wielu czytelników było oburzonych ich artykułem i otrzymali wiele listów z protestami. Pisza, ze “przepraszają ludzi, którzy nie podzielają ich poglądów i poczuli się obrażeni, znieważeni lub nawet przerażeni.” Ich zdaniem, “artykuł został napisany z myślą o innych bioetykach, którzy już wcześniej spotkali się z takimi poglądami i argumentami, bo przecież taka dyskusja toczy się już od 40-u lat”
Moim zdaniem, ci autorzy są aroganckimi bydlakami, ale maja racje, ze dyskusja na ten temat toczy się już od dawna. Przecież “najsłynniejszy” z bio-etykow Peter Singer już przed wielu laty napisał artykuł pt. Killing Babies Isn’t Always Wrong ( “Zabijanie dzieci nie zawsze jest złe”).
Takie poglądy są wyzwaniem dla nas konserwatystów. Podczas kiedy my zamykamy się w swoich ghettach i wycofujemy z rożnych instytucji “głównego nurtu,” oni tam nie próżnują. To o czym się dyskutuje na uniwersytetach lub w fachowych pismach często przekracza granice zdrowego rozsądku. Potrzebna nam jest odwaga, zaufanie kolegów i poparcie ze strony naszych środowisk. Uparta postawa Sandry Fluke, która uważała, ze kościół katolicki musi finansować jej środki antykoncepcyjne, wynikała z przekonania, ze każdy obywatel ma takie same poglądy na kontrole urodzeń.
Omawiana sytuacja przypomina mi rzadki przypadek zmian genetycznych, które doprowadziły do powstania na wyspach miniaturowych słoni, ponieważ były odcięte od normalnej populacji na kontynencie. Wspomniany przykład mówi nam o tym, ze nie można trzymać w izolacji od społeczeństwa środowisk akademickie lub elitarnych mediów, ponieważ ekstremizm ekspertow, wspartych przez medialna propagande, stanie się wkrótce norma a konserwatywna normalność zostanie uznana za ekstremizm.

(tlumaczenie wlasne z angielskiego))

Slaughter of the Inconvenients, p. 10 (NATIONAL REVIEW, April,2nd,2012)

http://forum.gazeta.pl/forum/w,96239,134906031,134906031,RZEZ_NIEWYGODNYCH_NIEWINNIATEK.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze