wtorek, 27 października 2015

Rośnie świadomość szkodliwości szczepień, co powoduje nasilenie walki z ruchami antyszczepionkowymi...

Polskie media ubolewają, że ponad połowa Polaków szuka informacji o szczepieniach na niesprawdzonych forach i blogach internetowych. Padają patetyczne sformułowania, że trzeba najpierw "zaszczepić się wiedzą". Problem jednak polega na tym, że właśnie tacy wynajęci czy też otumanieni, zwolennicy szczepień wiedzą na temat ich negatywnych skutków, przynajmniej publicznie nie grzeszą.
 Większość ludzi zakłada, że powikłania spotykają innych, a ich tonie dotyczy. Potem dopiero przychodzi otrzeźwienie i człowiek dociera do wiedzy, której nie miał często nieświadomie narażając życie swojego dziecka w związku z urzędniczym przymusem. To czego nie powiedzą sługusi koncernów farmaceutycznych utyskujący na budzącą się świadomość polskich rodziców, to fakt, że wszędzie w cywilizowanych krajach zachodniej Europy szczepionki nie są przymusowe jak w naszym "kołchozie". Tam traktuje się ludzi jak ludzi a nie jak krowy w zagrodach i każdy sam decyduje.


Tak zwana wyszczepialność jest u nas na bardzo wysokim poziomie w porównaniu do Niemiec czy Francji, a mimo to nie słychać o tym, aby szalały tam epidemie. Za to słychać o coraz liczniejszych przypadkach autyzmu i uszkodzeń neurologicznych powodowanych głównie przez szczepionki kojarzone. Każdy organizm radzi sobie z toksynami inaczej, ale niektóre dzieci nigdy już nie wracają do normy po otrzymanych szczepieniach.
File 45212
Sprytny sposób oddziaływania koncernów farmaceutycznych na społeczeństwo polega na podkupieniu mediów, aby kreowały odpowiedni wizerunek swoich medykamentów, oraz stałe oddziaływanie propagandowe na rodziców, straszonych regularnie za pomocą telewizyjnych spotów, a którzy chętnie płacą duże sumy kupując przeważnie złudzenia zaoferowanej rzekomo ochrony. Tacy rodzice przeważnie uważają za dziwaków tych, którzy unikają szczepień swoich dzieci, ale optyka zmienia się gdy powikłaniami zostanie dotknięte własne dziecko.

Przerażające jest to, że w Polsce za rządów odchodzącej partii PO rzutem na taśmę postanowiono zrobić dobrze koncernom farmaceutycznym zwiększając niemal dziesięciokrotnie koszt tak zwanego koszyka szczepień i aby koncerny farmaceutyczne nie były stratne. Polska jako jedyny kraj na świecie będzie refundowała bardzo drogą szczepionkę przeciw wirusowi HPV, która powodując wiele powikłań jest obecnie poddana powszechnej krytyce. Nie ma też co liczyć, że nowa władza coś zmieni, bo niedawno kontrowersyjną ustawę szczepionkową podpisał Prezydent Andrzej Duda.

Na szczęście na całym świecie rośnie świadomość okaleczeń i zgonów spowodowanych przez masowe, toksyczne szczepienia. Tego nie da się już dłużej ukrywać, jest to widoczne na każdym kroku, w każdej rodzinie, w każdej społeczności, w każdym narodzie, i w skali globalnej. Należy się zatem uodpornić na szczepionkową propagandę, która będzie się nasilać wprost proporcjonalnie do popularności ruchów antyszczepionkowych.


Poczynania władz, oraz aktualności w tematyce przymusowych szczepień można śledzić na stronie stopnop.pl , oraz na facebooku, tej strony :

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze