wtorek, 20 października 2015

Czy najazd muzułmanów na Europę ma na celu zwiększenie szczepień ?

Problem ze szczepieniami jest poważny. Coraz większa liczba społeczeństwa jest już świadoma, że szczepienia to zbrodnia przeciwko człowiekowi, szczególnie małym dzieciom. Tu wyraźnie koncerny szczepionkowe mają problem, bo uciekają im pieniądze. Jeszcze tylko w Polsce udaje się siłowymi metodami, zastraszaniem rodziców i niemal wywoływaniem histerii szczepić na wszystko co popadnie. Mieszkańcy krajów zachodnich mają wybór czy szczepić, czy nie...ale może się to diametralnie zmienić.

 
W zasadzie choroby na które szczepione są nasze dzieci zanikły już dawno, ale nie bynajmniej przez szczepienia, zniknęły przez zwiększoną higienę...


Czytam na portalu zmiany na ziemi.pl, że wśród muzułmańskich uchodźców w Belgii wykryto gruźlicę...

 

 
...a (cytuję) burmistrz belgijskiego miasta Koksijde, Marc Vanden Bussche, oświadczył, że czuje się oszukany, bo zapewniano go, że trafią do niego jedynie przebadani azylanci. Okazało się to jednak fikcją, ponieważ napływ ludności jest tak duży, że badani są tylko nieliczni uchodźcy. Belgowie muszą sobie teraz poradzić z gruźlicą stosując standardowe metody polegające na kwarantannie osób, które miały kontakt z zarażonymi.

 
A co burmistrz idiota myślał, że dostanie czyściutkich, wykompcianych, odwszawionych azylantów w wykrochmalonych majteczkach ? Czuje się oszukany, bo jest cymbał i fiut, bo uległ propagandzie komuchów w swoim rządzie, europarlamencie, czy może wpatrzył się w “porządną”, wyfiokowaną Andżelę ?

 
Jednak problem będzie większy, podejrzewam, że ludziska krnąbrne, nieczułe na ptasią grypę, na świńską grypę, nawet ebola ostatnio też ludziskami nie wstrząsła, będą zmuszeni do szczepienia się na wszystko, co przywleką ze sobą tzw “uchodźcy”. W takim razie trzeba zastosować stare sprawdzone metody, czyli wrzucić trochę brudu na wyfircykowanych metroseksualnych euroosobników. Zaczną chorować, to służby epidemiologiczne zaraz znajdą argumetację, aby zaproponować “dobrodziejskie” szczepionki. Czy to nierealne ? A kto się wtedy wyłamie ze szczepień ???

 
I szczepionkowy geszeft będzie dalej się kręcił...

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze