niedziela, 15 stycznia 2017

Za podłość królów płacą ich narody...

Z bloga bjesa..."Nie śmiej się dziadku z cudzego przypadku."
USrael nie upadnie z hukiem jeśli jednemu procentowi usraelczyków się to nie opłaci. A jeśli nikt nie będzie chciał dolarów Trumpa, to Kosher mafii odmówić się nie odważy. W gruncie rzeczy wydarzenia za oceanem mają podobne podłoże co nad Wisłą - walkę o koryto, tylko skala i aktorzy poważniejsi. Stąd i harmider większy. Polskie sprawy współczesne zawdzięczamy elitom Jaruzelskiego i Kiszczaka, którzy skromnemu i dziś karygodnie niedocenianemu Andrzejowi Gduli powierzyli znalezienie "polskiej drogi upadku". I tenże ją znalazł i upadek przeprowadził, tak dla postkomuny fortunnie że do dziś spokojnie w cieniu spoczywa. A mizerii naszej dzisiejszej nie da się zrozumieć bez pogodzenia z oczywistą oczywistością, skrzętnie przed prostaczkami ukrywaną...


Douglas Valentine autor "The CIA as Organized Crime" rzecze:
"CIA wpływa na politykę w krajach obcych na wiele sposobów. Oficerowie CIA stale zasilają w pieniądze wszystkie partie polityczne, prawicowe i lewicowe, oraz ustanawiają agenturę dalekiego zasięgu w celu monitorowania i manipulacji wydarzeniami politycznymi. To standardowa procedura operacyjna. 
Następną rzeczą, robioną przez CIA jest przejęcie kontroli nad lokalnymi służbami specjalnymi. Tak, jak zrobili to w Wietnamie i na Ukrainie. Jak już wyjaśniłem w innym miejscu, oferują szkolenia i wyspecjalizowany sprzęt dla ludzi w tajnych służbach; korumpują je i wykorzystują do własnych celów, jak kiedyś Savak w Iranie. Jest wysoce nielegalne przekupywanie urzędników obcych narodów. Nie podoba nam się gdy robi się to z nami, a to nie jest jeszcze to do czego był szkolony tak wpływowy dziś milioner jak Omidyar (choć jego prywatne siły bezpieczeństwa prawdopodobnie obsadzone są przez byłych funkcjonariuszy CIA i agentów FBI, którzy takich umiejętności nie mają). 
CIA penetruje wszystkie partie polityczne i jak tylko polityk który jest już ich, znajdzie się na korzystnej pozycj, nieistotne czy jest z prawicy czy z lewicy, windują go na ministra obrony, lub ministra spraw wewnętrznych. Ci ministrowie są na liście płac CIA i wyznaczają na stanowiska wojskowych, policjantów, bezpieczniaków i urzędników, którzy wypełnią rozkazy CIA. CIA stara się umieścić swoich ludzi w całej strukturze administracyjnej i samorządowej. W Ameryce Południowej rekrutują młodszych oficerów przez "School of the Americas" i gdy przyjdzie pora na zamach stanu, mają wsparcie ludzi przygotowywanych przez długie lata, a nawet dziesięciolecia.
korporacje amerykańskie muszą CIA pomóc wynieść te wykreowane rządy do władzy. CIA penetruje służby wojskowe i bezpieczeństwa, a jednocześnie kształtuje swoją bazę władzy cywilnej poprzez wpływy kontrowersyjnych organizacji typu NGO. W ten sposób społeczeństwa są oszukiwane kiedy nie ma jednoznacznego społecznego poparcia: poprzez zawłaszczenie stanowisk i posiadanie odpowiednich ludzi w instytucjach państwowych i obywatelskich. 
CIA rekrutuje ludzi na miejscu, kogoś takiego jak lider związkowy Lech Wałęsa w Polsce. Często ludzie prowadzący związki są na liście płac CIA; także ludzie prowadzący system edukacji, ktoś taki jak kaznodzieja Fethullah Gülen w Turcji. CIA może zatrudnić tych ludzi, ponieważ ma tak dużo pieniędzy. Rosjanie nie mogą konkurować, gdy miliarderzy jak Soros sypią milion tu i tam pięć milionów - pieniądze idące na budowę instytucji obywatelskich są wydawane ideologicznie, a nie bezinteresownie. Niezależnie czy ludzie działają z miłości, czy dla pieniędzy, lub przekonania o świetlanej przyszłości, CIA manipuluje procesem społecznym i politycznym. Urzędnicy CIA i ich agenci rekrutują ludzi i umieszczając ich na stanowiskach, mają podpisane umowy, które wyraźnie mówią: "w zamian za pracę dla nas w realizowaniu naszych interesów tu w Kijowie dostaniesz $ 100,000 na szwajcarskie konto bankowe, a twoje życie będzie usłane różami."
To nielegalne. To zdradzieckie. Nie można brać pieniędzy od obcego wywiadu i działać przeciwko własnej ojczyźnie, ale CIA to robi na Ukrainie już teraz, a także na całym świecie na masową skalę."
Pomyślał ktoś dlaczego wbrew Konstytucji wysłano wojsko na USraelską krucjatę? Pamiętacie jeszcze nierozliczony karton dolarów za Kiejkuty? A pamiętacie któremu z "patriotów" zginął milion na szwajcarskim koncie? Słyszeliście już o planowanym zakupie lotniczego złomu w cenie rakiet kosmicznych?
No to bawcie się dobrze, uzasadniając wyższość PiSu nad PO albo Nowoczesną, czy tam odwrotnie. Jedna cholera.
Jest źle, ale nie beznadziejnie. W mizerii naszej siła.
Muzułmanie ordą nie najeżdżają. Poza Niemcami czepiającymi się przez niezaspokojony sentyment, Jankesami traktującymi nas jako ostatnią cegłę w murze postawionym na Nowym Jedwabnym Szlaku i Brukselą dla której jesteśmy znaczkiem - kancerą, ale brakującą do kolekcji - nie jesteśmy potrzebni nikomu.
A już na pewno nie Putinowi. Ale żaden płatny zdrajca wam o tym nie powie, a pożyteczni idioci o tym nie wiedzą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze