niedziela, 15 listopada 2015

Co się dzieje w Paryżu - 15.11.2015...

Z bloga Zygmunta Białasa...
W zamachu w Paryżu zginęło 129 osób, a 352 było rannych - podała francuska prokuratura.

Znamy już z mediów przebieg tragicznych wydarzeń, więc tylko zwrócę uwagę Czytelnika na pewne szczegóły. Jeden z terrorystów miał krzyczeć "Allah, akbar!",drugi wołał: "To za Syrię!".
Jeszcze jakiś psychoterapeuta widział ponoć jednego z zamachowców, który był leworęczny, więc tenże psychoterapeuta stwierdził, że mamy do czynienia z bojownikiem islamskim.
Jeden napastnik został zastrzelony, a siedmiu wysadziło się w powietrze przez zdetonowanie pasów z ładunkami wybuchowymi. Przy jednym znaleziono paszport... oczywiście syryjski. Podano nam "informacje" na tacy, więc wszystko wiemy(?!).


Bloger @Zorion zamieścił na moim blogu link do filmu, przedstawiającego atak na Bataclan:

Pisze Krzysztof Cierpisz w "Gazecie Warszawskiej" w artykule pt. "Żydzi stoją za zamachami we Francji":
 
 
"Grzegorz Schetyna: żadne miasto i żaden kraj nie może czuć się bezpiecznie"
Ostatnia katastrofa nad Synajem samolotu airbus 321 to ich robota. Zestrzelenie tego samolotu zostało przeprowadzone izraelską rakietą powietrze-powietrze i nie można nawet wykluczyć, że rakietę odpalono z polskiego F16, które są w rękach Izraela.
Charlie Hebdo to ich robota również, http://gazetawarszawska.com/pugnae/945-charlie-hebdo, a ten obecny zamach we Francji to bezpośrednia reakcja za ataki Rosji na pozycje Izraela w Syrii, bo na rzekome pozycje wojskowe PI. To reakcja na popieranie Rosji przez Francję. Żydzi nie mogli podejść Putina lub może to zbyt wcześnie, więc dokonali akcji pośredniej - tego zamachu w Paryżu i Moskwa wie, że jest w kolejce do podobnego. Powyższe zdjęcie pokazujące prezydenta Francji, uciekającego przed całuskami zbrodniarza wojennego Netanyahu, po zamachach w Paryżu (Charlie Hebdo) – mówi samo za siebie.
Schetyna zaczyna siać żydowską panikę, bo nie ma nic innego do powiedzenia.
Za tą paniką ma pójść dalsze uzależnienie społeczeństw od terroru izraelskiego w krajach europejskich, które powinny "rozpocząć współpracę antyterrorystyczną” z Izraelem. A to będzie polegało na terrorze żydów wymierzonym w te narody, służby żydowskie lub bezpośrednio Izraela, będą rozszerzać uprawnienia swoich firm ochroniarskich, będą podsłuchy wszystkiego i wszystkich, antysemityzm będzie ścigany jako terror. A żydzi – w Warszawie - będą mieli wydzielone własne dzielnice "getta”, gdzie na nowo będę państwem w państwie już całkowicie legalnie i widocznie, Polakom będzie wstęp wzbroniony na te tereny, albo jedynie na podstawie specjalnej przepustki.
W TVP – zaraz po zamachu – pokazano psychopatę żydowskiego Dziewulskiego, który przez kilka godzin bez przerwy zachwalał środki terroru żydowskiego jako gwarancję pokoju i spokoju w Polsce – odwoływał się nawet do włączenia w tę spiralę paranoi dzieci. Żyd Pietrasik prowadzący ten program-reklamę żydowskiego "antyterroru”w niczym mu nie przeszkadzał.
Tu w tym zamachu, gdzieś do wieczora, padnie liczba ofiar, ale i to, że zamachowcy zostali zabici. Tak jest zawsze po operacji fałszywej flagi, gdzie żydzi likwidują zaćpanych, często przypadkowo zwerbowanych terrorystów, którzy są „sprawcami” brutalnych ślepych mordów, po których często "terroryści” popełniają samobójstwa. A to jest sprzeczne z Koranem, bo samobójca pójdzie do piekła.http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/1127-kolejna-farsa-terroru-zamachowiec-zabity-i-slad-urywa-sie  Paszporty wskazujące na właściwe pochodzenie zamachowców znajdą się - co zostało przetrenowane na WTC 9/11.
O muzułmanach, jako odwróceniu uwagi od żydowskiej obecności wśród nas, żydowskiego terroryzmu pisaliśmy w:http://gazetawarszawska.com/pugnae/2187-inwazja-islamu-pustym-koniem-trojanskim-zydowskiego-terroru
A Netanyahu jest już gotowy! Nie udało mu się podłożyć bomby na pogrzebie ofiar "katastrofy smoleńskiej”, nie udało mu się zaatakować Iranu w trakcie obrad Knessetu w Krakowie, to pół roku temu powiedział, że Mossad ma informacje o wielkiej grupie "muzułmańskich terrorystów”, planującej wielkie ataki w Europie. A jak "Mossad wie”, że coś będzie, to znaczy, że Mossad już dopilnuje, aby to się stało. To według żydowskiej mądrości:, "jeśli wiesz, że stanie się coś, co jest nieuniknione, to nie pozwól, aby to coś, co jest nieuniknione, ciebie wyprzedziło”. Ta inwazja zbiega się groźbami Netanyahu i zbiega się z pogłoskami rozsiewanymi na Zachodzie, że cztery tysiące terrorystów ISIS przeszło do Europy i rozpocznie ataki.
Widoczny najazd muzułmański i muzułmańska okupacja naszych państw są niczym innym jak narzędziami odwrócenia naszej uwagi od zbrodniczego pasożytnictwa żydowskiego, żerującego na naszych organizmach narodowych, i są środkiem na utrzymanie naszego lekceważącego stosunku do żydowskiego zagrożenia dla naszej religii i rasy.
Mamy walczyć przeciw muzułmanom, a żydzi będą naszymi sojusznikami.
Red. Gazeta Warszawska 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze