środa, 11 listopada 2015

ADL : Antysemita Ministrem Obrony Narodowej...

ADL, w tłumaczeniu Liga Przeciwko Zniesławieniom jest tzw policją wyznaniową, która niczym oko Saurona tropi bezwzględnie antysemityzm w każdym zakątku świata...od Alaski, aż po Birobidżan. Jest czymś w rodzaju islamskiej policji wyznaniowej, z tą różnicą, że religią jest nie islam, tylko holokaust.
Jak to się stało, że świeżo powołany minister MON Antoni Macierewicz w rządzie Beaty Szydło został namierzony przez Mordor Przeciwko Zniesławieniom ? Widocznie niechcący nałożył na palec pierścień, którego powinien nie zakładać. Dobra, żarty na bok, ale dalej też będzie śmiesznie...


Tropienie Antoniego Macierewicza pod względem antysemityzmu, to dosyć długa historia. Post @kataryny z roku 2007 roku, gdzie można przeczytać wywiad w radiu rynsz TOK-FM, gdzie próbowano wmówić A. Macierewiczowi antysemityzm...choć sam Macierewicz znajduje się na tzw Listach Żydów, którzy zmienili nazwiska na bardziej polskobrzmiące...

http://kataryna.blox.pl/2007/03/O-upokarzaniu.html

Sprawa jest teraz poważna, bo oko ADL-Saurona dopatrzyło się, że Macierewicz dopuścił się antysemickich wypowiedzi w tematyce Protokółów Medrców Syjonu i miał rzekomo powiedzieć na antenie Radia Maryja że, cytuję : " Doświadczenie pokazuje, że istnieją takie grupy w środowiskach żydowskich" (ajwaj). No ale wtedy Radio Maryja faktycznie informowało jakie są fakty, a to dzięki profesorowi Jerzemu Robertowi Nowak, potem wajcha została przestawiona.
Wszystko można przeczytać na łamach witryny...

http://forward.com/news/breaking-news/324423/incoming-polish-defense-minister-praised-anti-semitic-protocols/#ixzz3r7a5CDER

Czytamy również, że pomimo upływu czasu, te antysemickie wypowiedzi Antoniego Macierewicza nie straciły na swojej głębokiej zjadliwości. (ajwaj)
W związku z tym szef ADL Jonathan Greenblatt napisał do premiera RP, Beaty Szydło wywodzącej się z partii Prawo i Sprawiedliwość. "Ufamy, że nie pozwoli nikomu o takich przekonaniach być członkiem swojego rządu."
Dla przypomnienia...szef ADL, Jonathan Greenblat został wybrany jednogłośnie na szefa Mordoru Przeciwko Zniesławieniom w listopadzie 2014 roku. Jednogłośnie spośród 300 kandydatów z całego kraju, wnuk ocalałego z holokaustu, czyli gdzieś trzecia woda po kisielu.
W dalszej części artykułu czytamy, że Macierewicz to gorący wyznawca teorii spiskowych...który spośród ministrów spraw zagranicznych wytypował sześciu sowieckich agentów w tym dwóch Żydów (ajwaj)...
Dalej autor pojeździł sobie po Polsce, stwierdzając, że poziom antysemityzmu w Polsce osiągnął 37 procent w porównaniu do 16 procent w Niemczech...a wogóle to widać po poziomie ksenofobii względem uchodźców.
Zasada działania jest prosta...antysemitą nie jest ten, co nie lubi Żydów, ale ten, którego nie lubią Żydzi...zaczyna robić się ciekawie. Czy premier Beata Szydło podda się wytycznym Mordoru Przeciwko Zniesławieniom i wykopie w przedbiegach "wstrętnego antysemitnika" ze swojego rządu ? Czy rząd Beaty Szydło posłucha też wytycznych dla Getta Polin, które zawarł w swoim wywiadzie Wujek Dobra Rada z Hameryki ?

http://trybeus.blogspot.com/2015/11/wujek-dobra-rada-z-hameryki.html

Niedługo się okaże, że tzw Lista Żydów... tych, którzy rządzili w Polsce od przed II Wojny Światowej, to przebrzydłe antysemitniki...już Mordor Przeciwko Zniesławieniom ich wszystkich wyłuska, wypatroszy, a skórę sprzeda na Jarmarku.
Najważniejsze, że w sprawach żydowskich wszystko gra i koliduje...jakby to powiedział Stanisław Michalkiewicz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze