poniedziałek, 25 kwietnia 2016

To Ukraina i CIA zestrzeliły malezyjski samolot MH17...

...z bloga Jinksa...
Banderowski terroryzm międzynarodowy.
W życiu bym nie uwierzył, że taki nius pojawi się na
Onecie link, gdzie możemy się dowiedzieć o tym, iż 3 maja brytyjska BBC wyemituje film, którego autorzy udowodniają, że pasażerski samolot malezyjskich linii lotniczych - MH17 nie tylko został strącony przez ukraiński myśliwiec, ale stawiają oni także tezę, że tego terrorystycznego zamachu Ukraina dokonała przy współpracy z CIA, a mordu na niewinnych ludziach dokonano tylko po to, aby winą za ten incydent obarczyć Federację Rosyjską.


Choć sprawa już dawno budziła wątpliwości, to jednak media lansowały teorię o udziale Rosjan w tym zamachu, a pro rządowe media polskie pod egidą Sakiewicza, dawno już przekroczyły granicę absurdu w swoich idiotycznych opiniach.
Komisji badającej sprawę udało się jedynie ustalić, że samolot został zestrzelony rakietą wyprodukowana w Rosji, co wspomniana sakiewiczowa szczujnia uznała za wystarczający dowód na to, aby winą obciążyć Rosjan.


Ukraińcy sami nie odważyliby się na taki akt, ale wszystko tłumaczy udział w tej zbrodni CIA.
Zastanawiam się w jakich relacjach Polska, a także reszta świata powinna pozostać z Ukrainą, wiedząc, że ten kraj uprawia międzynarodowy terroryzm.
Oczekiwałbym również opinii Waszczykowskiego w tym zakresie, jak również jego opinii w tym, czy Ukraina jest zagrożeniem egzystencjonalnym.
Jaceniuk chyba wyczuł pismo nosem, ewakuując się z tonącego okrętu, który przy takim balaście jak uprawianie terroryzmu już jest praktycznie na dnie.
Warto by było spytać także Jarosława Kaczyńskiego, czy po tych doniesieniach nadal ma ochotę wykrzykiwać „Sława Ukrajini! Herojam sława!“

Na koniec pozwolę sobie na opinię, że Anglicy przedstawiając w telewizji publicznej takie materiały, mogą już dzisiaj wiedzieć, że to Donald Trump zostanie prezydentem USA, a wówczas reset stosunków na linii Rosja - USA z pewnością nastąpi i szkoda tylko, że Polska pozostanie w czarnej, murzyńskiej dupie wraz ze swoją wschodnią flanką.


Źródło: http://jinks.neon24.pl.neon24.pl/post/131264,to-ukraina-i-cia-zestrzelily-malezyjski-samolot-mh17

Zdjęcie Onet...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze