sobota, 25 czerwca 2016

Czy wyślą nam plutony transwestytów na wschodnią flankę?

Ponoć mamy dostać w ramach członkowstwa w NATO i w ramach wdzięczności za skórę z węża Anakondy cztery plutony na wschodniej flance, to jakieś trzy tysiące z hakiem...czy to będą plutony genderowskie?
Rekrutacyjny kryzys. W US ARMY będą służyć osoby transpłciowe. Pentagon planuje ogłosić od 1 lipca zniesienie zakazu służby w siłach zbrojnych USA transpłciowych, poinformowała gazeta USA Today, powołując się na źródła w Ministerstwie Obrony...Według publikacji, odpowiedni dokument zostanie podpisany przez wiceministra obrony USA Boba Warka w środę. Po ostatecznym podpisaniu szefa Pentagon Ashtona Cartera, w dniu 1 lipca nastąpi oficjalne ogłoszenie.

Oczekuje się, że innowacje będą dotyczyć wszystkich aspektów służby wojskowej. Przejście do nowej polityki odbędzie się w ciągu roku. Zmiany wpłyną na montaż wojska, zakwaterowanie i umundurowanie transpłciowych.

W ubiegłym roku Ashton Carter polecił zorganizować specjalną grupę roboczą w celu przeanalizowania możliwości przyjmowania do służby w armii osób transpłciowych. Według niego, obecne przepisy dotyczące osób transpłciowych w wojsku "są przestarzałe i generują niepewność", która rozprasza funkcjonariuszy od wykonywania swoich zadań.

http://rusvesna.su/news/146683378

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

komentarze